Як одягатися дівчатам різного типу зовнішності.

Як відомо існує 4 основних типи зовнішності дівчат. І умовно з називають як і пори року, тобто зима, літо, осінь, весна. Спробуємо розібратися до якого типу належите Ви і який стиль одягу підкреслить вашу красу краще.
Вам знадобиться
  • Увага, любов. до себе і багатий гардероб.
Інструкція
1
Осінь. Дівчата осіннього типу мають теплий відтінок волосся (червоне дерева, каштановий, рудий) і зелені або сіро-блакитні очі. Дівчатам цього типу дуже підходять різні відтінки землі, тобто від темно коричневого-до золотисто охристого. Яскраві аксесуари підкреслять індивідуальність і яскравість дівчат осені.
2
Весна. У дівчат весни золотисте волосся і світлі очі. Ніжна рожева шкіра іноді, з веснянками. Всі пастельні тони підкреслити ніжність і легкість образу. Носіть частіше персикові, ніжно-рожеві, блакитні відтінки. Намагайтеся уникати контрастів (чорно-білий, червоно-зелений)
3
Зима. Темні брови і волосся відмінні риси дівчат зими. Цим фатальним красуням йде все яскраве і контрастне. Червоний в будь-якому його прояві буде завжди бездоганно виглядати. Їм не варто боятися кольору, а скоріше варто з ним дружити. Яскраві очі і губи зроблять образ незабутнім.
4
Літо. Від світло-русявого до насиченого коричневого, варіюється колір волосся дівчат літа. Найчастіше вони володіють сіро-зеленими очима. ІМ підходять м'які холодні відтінки сірого, синього. зеленого. Варто уникати кричущий яскравих і теплих кольорів. Аксесуари так само краще використовувати холодної колірної гами, сріблясті відтінки дуже підійдуть такому типу зовнішності. Занадто яскравий макіяж не рекомендується, але слід робити темний акцент на очах.
Корисна порада
Бездоганний манікюр завершить будь-який образ.