Як схуднути, правильно харчуючись.

Настає літо, ви примірявся літні вбрання і з жахом розумієте, що за зиму додали у вазі досить відчутно. Що ж робити, як схуднути? Звичайно, можна сісти на жорстку дієту, але чи буде від неї толк? Адже дієта може і нашкодити організму, якщо не слідувати чітко всім її правилами. Та й для кожної людини потрібна ретельно підібрана дієта, тут потрібні консультації з фахівцями, обстеження.

Скористайтеся більш простим і надійним варіантом позбавлення від зайвої ваги, більш корисним для здоров'я, ніж дієта. Ви зможете надовго і безпечно схуднути, правильно харчуючись. Що для цього потрібно зробити? Перш за все, переглянете режим харчування. Постарайтеся їсти частіше, але невеликими порціями. Робіть перекушування між сніданком і обідом. Але, звичайно, не бутербродом з товстим шаром масла і не шматочком кремового тортика. На вершкове масло і жири накладіть табу.

Перекушуйте нежирними йогуртами, сиром, овочевими салатами, заправленими рослинним маслом, фруктами (не налягати тільки на банани - вони дуже калорійні). Придбайте соковижималку і робіть смачні соки. Від магазинних соків відмовтеся - в ньому занадто багато цукру. Так, це ще один продукт, який варто звести до мінімуму.

До солодкого звикаєш, тому спочатку без нього буде важко. Але проявіть силу волі, адже потерпіти тиждень-другий без цукерок, тістечок заради струнких ніжок і тонкої талії має сенс. Чому тільки тиждень? А після ви вже й не будете прагнути до солодкого, відвикне від нього. А побалувати себе можна сухофруктами, часточкою мармеладу або пастили.

Виключіть з раціону здобу, білий хліб. Замініть його житнім. Без особливого обмеження можна їсти каші: з вівсянки, гречки. У вівсяну кашу додавайте курагу, родзинки, мед - потроху, звичайно. М'ясо використовуйте нежирних сортів. Це ж стосується і риби.Із нежирного сиру запіканки робіть, дієтичні сирники.

І побільше пийте. Організм не буде відчувати почуття голоду, а також йому не загрожуватиме зневоднення. Пити можна негазовану мінеральну воду, але не лікувальну. І просту, краще-бутильовану. Перейдіть з чорного чаю на зелений, він теж допоможе схуднути при правильному харчуванні.

Ще один спосіб обдурити почуття голоду - розтягувати час поглинання їжі. Беріть приклад з японців, які користуються для їжі паличками. Спробуйте їсти суп або кашу не великий ложкою, а маленькою.

Обов'язково побільше рухайтеся. Якщо немає можливості ходити в спортзал, просто гуляйте, катайтеся на велосипеді, плавайте, бігайте підтюпцем. І постарайтеся повноцінно висипатися.

Якщо ви виявите терпіння, силу волі і перебудуєте своє харчування, вже через тиждень відчуєте ефект, а через місяць будете пишатися відчутно постройневшей фігурою і покращає, оздоровитесь в цілому.