Як наймати водіїв.

Якщо ви вирішили найняти на роботу водія, який возитиме особисто вас та членів вашої родини, то необхідно врахувати всі вимоги пред'являються до даного співробітника. Водій - це людина, від якого залежатиме ваша безпека в дорозі, здоров'я і навіть життя. Тому до його підбору поставтеся дуже вимогливо. Перш ніж найняти персонального водія складіть на листку паперу список вимог і якостей, які ви б хотіли пред'явити при підборі кандидатури на роль водія.
Інструкція
1
Підбираючи кандидата на роль персонального водія, насамперед, зверніть увагу на водійський стаж. Віддайте перевагу досвідченому водієві зі стажем роботи без аварій, який знає і дотримується правил дорожнього руху, а також добре знайомий з містом, в якому буде вас возити. Від того наскільки людина знає місто буде залежати швидкість вашого пересування по ньому.
2
Водій не повинен мати шкідливих звичок. Прийом алкоголю не допустимо зовсім, а куріння підвищує ймовірність дорожньо-транспортних пригод, до того ж, ви ж не хочете, щоб ваша машина просякла запахом тютюну.
3
Підбирайте на роль персонального водія людини середніх років, який одружений і має дітей. Водій повинен бути охайним, не користуватися різким парфумом.
4
Якщо ви людина товариська і не можете перебувати довго в тиші, то вибирайте водія вміє підтримувати розмову. При вашої звичкою перебувати в тиші, працювати в дорозі, розмовляти по телефону з партнерами по бізнесу або бажанні подрімати і зануритися в свої думки, водій вам підійде небагатослівний.
5
Поцікавтеся наскільки людина виконавчий і відповідальний. Це необхідна якість персонального водія щоб вчасно потрапляти на важливі зустрічі і бути завжди і скрізь до призначеного часу.
6
Зверніть увагу на лексикон представника у кандидати на роль водія. Неприпустимо щоб були присутні матюки або жаргонні вирази.
7
Якщо ви маєте додаткові вимоги до кандидатури персонального водія, то необхідно враховувати їх усі.