Як швидко прибрати живіт і боки.

Виглядати стрункою і привабливою хочеться кожній жінці, особливо важливо це в літній період, коли недоліки фігури не приховані кількома шарами щільного одягу. Для того щоб прибрати живіт і боки, некрасивими складками звисають над ременем, необхідно застосувати комплексний підхід, особливо якщо результат вам потрібен дуже швидко.
Інструкція
1
Боротися з жировими складками в області живота і боків найкраще за двома напрямками: робити комплекс спеціальних вправ і скорегувати своє харчування.
2
Для того щоб вправи були ефективними, робити їх необхідно не менше 3-4 разів на тиждень, виконуючи по кілька підходів за один раз. Між підходами можна залишати невеликі перерви на відпочинок, але не більше трьох хвилин. Щоб заняття давалися вам легко, не їжте безпосередньо перед тренуванням, а також відразу після неї.
3
Почніть з легкої розминки для розігріву м'язів. Це може бути звичайний комплекс вправ для розігріву, але можна також покриття обруч або пострибати на скакалці.
4
Приблизно через 10-15 хвилин можна приступати до основних занять. Почніть з поворотів тулуба, їх потрібно зробити не менше 20-25. Для посилення ефекту можна взяти в руки гантелі або пластикові пляшки з водою. Продовжіть вправи нахилами і круговими обертаннями торса.
5
Після цього ляжте на підлогу і зробіть махи ногами вгору і в сторони. Їх можна робити лежачи на боці або на спині. Коли нога піднята вгору, потримайте її в такому положенні декілька секунд, після чого опустіть. За один підхід зробіть вправу 15-20 разів.
6
Для того щоб швидко позбутися від живота і боків, одних вправ не достатньо. Харчування теж потрібно скорегувати. Постарайтеся повністю відмовитися від газованих напоїв, соусів на основі майонезу, жирних і солодких продуктів, фастфуду та напівфабрикатів. Саме ці продукти мають властивість відкладатися на талії у вигляді жирових складок.
7
У першій половині дня можна їсти калорійну їжу, так як ранкові порції їжі зазвичай переходять в енергію, а от у другій половині дня краще зробити акцент на продуктах, багатих на клітковину, таких як крупи, бобові, фрукти та овочі, зернові , морські водорості і зелень.
8
Після 19.00 години бажано не їсти взагалі, але якщо мучить почуття голоду, перекусіть яблуком, нежирним сиром або йогуртом, випийте склянку кефіру. Дотримуючись цих нехитрих правил, ви вже через кілька днів будете приємно здивовані тим, як почне змінюватися ваша фігура. Живіт і боки почнуть зникати прямо на очах, а ви самі відчуєте легкість у всьому тілі і небувалий приплив бадьорості.