Японська дієта на 13 днів.

Японська дієта - швидкодіючі спосіб скинути зайві кілограми. За 13 днів найбільш терплячі худнуть позбавляються від 7-8 кг. Однак не рекомендується застосовувати японську дієту частіше одного разу на два роки і дотримуватися її довше двох тижнів.
Японська дієта - результат копіткої роботи дієтологів клініки «Яекс». Японської дієти можна дотримуватися не довше 14 днів, оптимальний час - 13 днів. Дотримання всіх рекомендацій дозволить налаштувати обмін речовин по-новому і добитися стійкого ефекту від застосування на 2-3 года.Еслі ви вирішили дотримуватися японської дієти, то не слід солити підсолоджувати цукром продукти.

Меню японської дієти на 13 днів 1-й день японської дієти Для сніданку: мелений чорний кофе.Для обіду: 2 варені яйця круто, салат з білокачанної капусти з ложкою соняшникової олії, склянку свіжого томатного соку або 1 свіжий томат.Для вечері: риба смажена на маслі без панірування або варена, салат з білокачанної капусти з ложкою соняшникової олії. 2-й день японської дієти Для сніданку: мелений чорний кави і 1 обсмажена гренка.Для обіду: варена риба, салат з білокачанної капусти з ложкою соняшникової масла.Для вечері: варена пісна яловичина 200 г, склянка нежирного кефіру або йогурту. 3-й день японської дієти Для сніданку: мелений чорний кофе.Для обіду: сире яйце (можна 2-3 перепелиних або 1 куряче), 3 великі варені моркви з рослинним маслом.Для вечері: яблука. 4-й день японської дієти Для сніданку: мелений чорний кофе.Для обіду: кабачок, зарум'янений на рослинній олії, яблука. Для вечері: 2 варені яйця, варена яловичина 200 г, салат з білокачанної капусти з рослинним маслом. 5-й день японської дієти Для сніданку: терта сира морква з соком лімона.Для обіду: велика 500-грамова риба, обсмажена або варена і склянку свіжовичавленого томатного соку.Для вечері: риба смажена на маслі без панірування або варена, салат з білокачанної капусти з ложкою соняшникової олії. 6-й день японської дієти Для сніданку: мелений чорний кофе.Для обіду: варена куряча грудка - 500 г, суміш сирої моркви і білокачанної капусти.Для вечері: 2 варені яйця круто, салат з моркви. 7-й день японської дієти Для сніданку: зелений чай. Для обіду: варена яловичина 200 г, будь-які свіжі фрукти.Для вечері: на вибір меню попередніх днів (виняток 3-й день) .З 8-го дня бессолевая японська дієта повторюється.