Як змайструвати будиночок для кішок своїми руками.

Деякі тварини дуже люблять сидіти в затишних куточках квартири, сховавшись від її мешканців. Пов'язано це з особливостями характеру кішок. Саме тому їм необхідний будиночок, який можна зробити своїми руками. Це вийде вам дешевше, ніж покупка вже готового.
Вам знадобиться
  • - коробка;
  • - клей;
  • - ковролін.
Інструкція
1
Візьміть щільну картонну коробку. Розмір підбирайте виходячи з комплекції вашої кішки. Будиночок не повинен вийти дуже великим, але і потрібно враховувати те, що тварини люблять витягуватися. В принципі, вистачить коробки 50 на 50 см, можна і трохи більше.
2
Виріжте в коробці квадратне, кругле або овальне отвір, в який буде безперешкодно пролазити кішка. Краще зробити його трохи більше за діаметром, адже тварина може з роками поправитися.
3
Протріть коробку від пилу вологою ганчірочкою і просушіть. Покладіть на дно поролон, а потім обшийте внутрішню частину м'якою тканиною або ковроліном. Використовуйте меблевий степлер. Обов'язково перевірте, чи немає гострих скоб, які можуть поранити тварину. Якщо у вас немає приладу, просто приклейте матеріал на клей на водній основі.
4
Верх обшийте аналогічним способом. Найкраще використовувати не світлий матеріал і бажано, щоб він був щільним, адже кішки дуже люблять точити кігті.
5
Помістіть коробку в затишний куточок, на шифоньєр або на полицю. Якщо ви ставите будиночок високо, зафіксуйте його за допомогою каната або декоративною мотузки, щоб він не впав, якщо кішка полізе на самий верх.
6
Змайструвати будиночок для кішки можна і з листів фанери. Для цього вам знадобиться металевий куточок. Зробіть подобу коробки, виріжте отвір і облагородьте м'яким матеріалом.
Зверніть увагу
Якщо ваша кішка не любить сидіти в коробках або на шафах, не факт, що вона оцінить нову оселю. Деякі тварини геть відмовляються обживати будиночок. Тому не покладайте великих надій, але й не прибирайте споруда, якщо смугаста в перший день не виявила жодного інтересу. Можливо, що з часом воно їй сподобається.
Корисна порада
Не використовуйте для приклеювання тканини клей «Момент», «Моноліт» і подібні. Вони володіють різким запахом, який не подобатиметься кішці. Оптимально підійде «ПВА» або шпалерний клей, розведений густіше, ніж вказано в інструкції.