Схуднути без спорту.

Літо - пора відпусток, час діставати з глибин шафи шорти, топіки, бікіні. Ось тут-то і виявляються на увазі зайві кілограми, які прилипли за зиму. Щоб позбутися від них, потрібно не тільки переглянути харчування, але і включити в розпорядок дня час для спорту. Однак далеко не всі мають таку можливість.
Інструкція
1
Схуднути без спорту - заповітна мрія багатьох представників сучасності. Справа навіть не в ліні, а в тому, що у більшості людей настільки щільний робочий графік, що виділити з нього навіть 15 хвилин для гімнастики, бігу або візиту в фітнес-зал не представляється можливим. Залишається тільки один вихід - ґрунтовно перебудувати своє харчування. Причому не мережу на дієту, після якої в 90% випадків виникне ефект йо-йо, а повністю змінити раціон так, щоб організм почав безповоротно худнути.
2
Перш ніж починати худнути, згадайте стару народну мудрість, що рекомендує повністю з'їсти сніданок, розділити обід з одним, ну а вечерю і зовсім подарувати ворогові. Нехай їсть, радіє да поправляється. Саме цей принцип і допоможе вам у питанні схуднення без спорту.
3
Починайте ранок з ґрунтовного сніданку, здебільшого складається з швидких і повільних вуглеводів: хліба, булочок, каш, пластівців, фруктів. Трохи молока в каву або в якості добавки до пластівців не забороняється, але в цілому продукти з вмістом білка до вживання вранці не рекомендуються. Хоча тому, хто важко фізично працює, вранці можна їсти абсолютно все і в буквальному сенсі слова - досхочу. Сніданок - час вуглеводів.
4
Після сніданку вуглеводи якщо й дозволені, то в мінімальній кількості. Наприклад, у вигляді відвареної картоплі, макаронів з якісного борошна або рису, що йдуть як гарнір до основного блюда на обід. Намагайтеся їсти якомога більше овочів, вони завантажать шлунково-кишковий тракт клітковиною, яка необхідна для правильного травлення. В іншому ж обід може залишатися цілком звичайним, дозволяється з'їсти навіть невеликий десерт, але вставати з-за столу рекомендується з легким-легким відчуттям голоду. Як тільки настане момент, коли вам здасться, що для повного щастя вам не хватате ще он того одного шматочка, обід можна вважати закінченим.
5
Вечеря - найсуворіша частина в новому раціоні. Він може складатися з нежирного м'яса, риби, овочів і молочних продуктів. Категорично заборонені будь-які солодощі, навіть корисні кшталт фруктів або меду. До того ж потрібно спробувати вибудувати свій день так, щоб останній прийом їжі відбувався не пізніше 19 годин. Не бійтеся, що до моменту відходу в ліжко встигнете зголодніти. Білкова їжа не тільки дає відчуття ситості, але і здатна підтримувати його протягом декількох годин, достатніх щоб не перевертатися з боку на бік з думками про їжу.
6
Схуднення без спорту не призводить до моментальним результатам. Може трапитися так, що стрілка вагів в перші пару тижнів буде наполегливо стояти на місці, перш ніж почне показувати перші схили. Але зневірятися не потрібно. Вищенаведений план живлення заснований на довгостроковому вивченні біоритмів людського тіла. Якщо у вас є зайві кілограми, організм почне потихеньку від них позбавлятися доти, поки не прийде до нормальних для себе значень. А головне, можна бути абсолютно впевненим, що ніякого ефекту йо-йо після такого схуднення не буде. Зайва вага на те він і зайвий, щоб скинути його і забути про нього. Назавжди.
Корисна порада
На всьому протязі періоду схуднення від вас буде потрібно хороша витримка. Якщо вранці можна дозволити собі невелику поблажку, то ввечері не можна їсти нічого крім продуктів з дозволеного списку. Інакше схуднути так і не вийде.