Пляжі Словенії.

Планування відпустки - заняття цікаве, але незабаром настає розуміння, що вибір цілей подорожі настільки обмежений, що нового серед них точно нічого не виявиться. Туреччина, Єгипет, Іспанія, Італія, в крайньому випадку, Хорватія і Чорногорія. Скрізь побували якщо не самі мандрівники, то їхні друзі та знайомі точно. А от про Словенії мало хто чув і все дуже дивуються, дізнавшись, що там теж є пляжі.
Інструкція
1
Пляжі Словенії не надто відомі широким масам в силу своєї нечисленності. Колишня югославська республіка має власний вихід до моря, але протяжність узбережжя складає всього 50 км, що ніяк не погіршує якості пляжного відпочинку в Словенії.
2
Тут знайдеться місце для кожного туриста, незалежно від розміру його гаманця. Причому відпочинок в колишній рибальському селі під назвою Ізола ні в чому не поступиться відпуску у фешенебельному Порторожі з його шикарними готелями, цілодобово відкритими казино і яхт-клубом, в якому можна орендувати будь-який плавзасіб - від човна до кораблика. А найвідчайдушніші можуть замовити на приватному аеродромі оглядовий політ над околицями.
3
Що ж стосується самих пляжів, то в Порторожі неподалік від яхт-клубу розташований єдиний в окрузі пісочний пляж з гірками та атракціонами, всі інші ж підступи до моря на протяжності узбережжя або скелясті, або усипані галькою. Тим же, хто віддає перевагу купання в прісній воді, варто проїхатися вздовж берега з Копера в напрямку Ізол. Між цими населеними пунктами на 1200 кв.м. розташувався аквапарк Zusterna, що пропонує водні розваги на свіжому повітрі для представників різного віку.
4
Пляжі в Пірані більше призначені для любителів природної природи, до деяких з них можна підібратися, лише подолавши невисокі, але все-таки скелі. У ізол обладнаний спеціальний пляж для людей з обмеженими можливостями. Відмітною ознакою всіх словенських пляжів явялется їх небагатолюдно. Туристи не встигли ще набриднути місцевому населенню, тому їм непідробно раді, запрошуючи відвідати країну знову і знову. І багато хто повертається. Не за шикарним відпочинком, не за екзотичною кухнею, не за зручними пляжами. Все це можна з надлишком знайти і в інших відпускних місцях. А ось той стан душевності й умиротворення, яка дарує Словенія, відшукати важко, майже неможливо.
Зверніть увагу
Словенія входить до складу Шенгенської зони. Слід пам'ятати про це і прояснити візове питання до того, як буде прийнято рішення про замовлення відпустки.