Як обладнати кімнату.

У дитячій кімнаті дитина часто проводить значну частину свого невгамовного життя. Тому слід ретельно поставитися до облаштування та оформлення дитячої кімнати. Як обладнати її правильно, зробивши комфортною та функціональною?
Інструкція
1
Якщо є можливість, постарайтеся виділити під дитячу простору, світлу і теплу кімнату . Намагайтеся, щоб в кімнаті знаходилися тільки ті предмети і меблі, які дійсно там необхідні.
2
Меблі бажано придбати спеціально передбачену для відповідного віку. Непогано буде, якщо меблі виявиться трансформирующейся, що складається з окремих блоків, які можна комбінувати між собою. Небажані гострі кути - вони можуть бути травмонебезпечними для дитини.
3
Ідеально, якщо в дитячій знайдеться простір для спортивного куточка. По можливості слід обладнати такий куточок шведською стінкою, гойдалками, поперечиною. Врахуйте, що заняття спортом слід проводити під контролем когось із дорослих.
4
Має значення правильне освітлення кімнати. Днем, в сонячну погоду, штори бажано тримати відкритими, щоб в кімнату потрапляло природне освітлення. Стельовий світильник повинен забезпечувати освітлення, достатнє для того, щоб дитина не напружував зір.
5
Якщо в кімнаті є письмовий стіл, обладнайте його зручною настільною лампою з гнучкою ніжкою, що дозволяє управляти напрямком світлового потоку. У дитячому ліжку непогано пристосувати нічник. При покупці освітлювальних приладів намагайтеся купувати ті з них, які забезпечені безпечними небиткими плафонами.
6
Кольорове оформлення дитячої кімнати також має значення для створення комфорту. Переважні пастельні тони: відтінки голубого, жовтого, рожевого. Зелений колір підвищує настрій і корисний для профілактики порушень зору.
7
Найголовніша рекомендація - завжди пам'ятати не тільки про функціональність обладнання дитячої кімнати, але і про безпеку дитини. Остерігайтеся залишати на виду у дитини дрібні предмети, які він може по необережності проковтнути. Періодично оглядайте кімнату , прибирайте з підлоги іграшки з допомогою дитини, стежте за чистотою приміщення. І не забувайте про те, що кімнату слід періодично провітрювати.