Як схуднути на 10 кг за тиждень без шкоди.

Скинути десяток ненависних кілограмів за тиждень досить складно, однак цілком можливо. Для цього доведеться згадати про силу волі, переглянути систему свого харчування і пройти через ряд процедур.

Раціон

Багато хто вважає, що скинути 10 кг за тиждень допоможе тільки голодовка. При повній відмові від їжі втрати ваги складуть від 500 г до 1,5 кг на добу. Однак для багатьох голодовка з тих чи інших причин є неприйнятним. Вихід є - повністю переглянете свій раціон і хоча б на один тиждень замініть традиційну тверду їжу рідкої: молоком, овочевими соками і бульйонами. Дотримуватися подібної дієти можуть лише здорові люди. Вона дає сильний сечогінний еффект.1-й день: протягом усього дня можна випити тільки літр молока будь жірності.2-й день: 200 г сиру, 4 склянки свіжого морквяного сока.3-й день: літр мінеральної води без газов.4 -й день: 4 відварних картоплини в мундирі, 4 склянки свіжого морквяного сока.5-й день: 5 зелених яблук, 2 склянки морквяного соку або мінеральної води без газа.6-й день: 200 г відвареної курячої грудки, 4 склянки морквяного соку . Сіль повністю ісключена.7-й день: літр кефіра.Соблюдая цю дієту, не забувайте випивати щодня достатню кількість рідини. Вона посилить виведення токсинів.

Йдемо в баню

Відвідування лазні за один раз допоможе скинути цілих два кілограми! Правда, зниження ваги буде відбуватися за рахунок виділення шлаків і зайвої води. Однак баня спровокує прискорення метаболізму і змусить жирові відкладення буквально «танути». Щоб лазня принесла бажаний ефект, є один нюанс - вирушайте в неї натщесерце. Перед входом в парну натріть тіло медом, змішаним із сіллю. Якщо хочете втратити кілограми, від холодного душу після лазні краще відмовитися. Після банних процедур протягом двох годин варто утриматися від прийому рідин і їжі.

Спеціальні процедури

Скинути 10 кг за тиждень без шкоди допоможуть спеціальні процедури, які пропонують багато салонів краси та клініки естетичної медицини. Особливої уваги заслуговує безопераційна ультразвукова ліпосакція, яка ґрунтується на здатності ультразвуку впливати на жирову тканину. Процедура безболісна. Під час неї відбувається розщеплення жирових клітин і переведення їх у рідкий стан. Потім жирова рідина просто виводиться з організму навсегда.Стоіт звернути увагу на кріоліполіз - процедуру, спрямовану на розщеплення жиру методом охолодження. Її принцип укладений в строго контрольованому та виборчому охолодженні підшкірного жиру в місці обробки до 25 градусів. Це призводить до втрати життєздатності жирових клітин. Природно, перед усіма цими диво-процедурами слід отримати лікарську консультацію.Не варто списувати з рахунків можливості фізичних тренувань. Атакуючи ненависні 10 кг по всіх фронтах, ви гарантовано позбавитеся від них!