Як схуднути після пологів.

Як схуднути після пологів - питання, яке мучить більшість мам. Під час вагітності жінка набирає вагу, найчастіше цей вага буває зайвим через неправильне харчування та інших факторів.
Інструкція
1
Відразу після народження малюка скоректуйте свій раціон. Перший час вам доведеться дотримуватися певної дієти, щоб у дитини не виникало проблем з животиком, якщо ви годуєте грудьми. Слід відмовитися від солодкого і мучного - це безсумнівно піде на користь вашій фігурі. Знайдіть корисні "замінники" булочок, шоколаду, печива та інших солодощів. Це можуть бути - сухофрукти, фініки, горіхи і т.д. Візьміть в звичку вживати такі продукти, щоб після завершення лактації ви не захотіли "підсісти" назад на здобу і цукерки. В цьому випадку схуднути після пологів буде набагато простіше.
2
Годуйте грудьми не менше року. За спостереженнями лікарів, жінкам, які годують груддю, схуднути після пологів не складає труднощів. Організм сам, в цьому випадку, налаштований на "скидання" зайвих кілограмів, які були необхідні йому під час лактації.
3
Не нехтуйте заняттями спортом. Після пологів ходити в спортзал у вас навряд чи вийде, тому візьміть за правило влаштовувати собі регулярні домашні тренування. Придбайте необхідний інвентар - це можуть бути гантелі, обруч і т.д. Проконсультуйтеся з тренером, а також зі своїм гінекологом, які вправи вам можна виконувати, а які не варто хоча б перший час.
4
Схуднути після пологів швидко у більшості жінок виходить не відразу, тому не варто впадати у відчай і опускати руки. Правильно харчуйтеся, займайтеся спортом, будьте налаштовані позитивно - і результат не змусить себе довго чекати!
Корисна порада
В мережі інтернет ви можете отримати консультацію практично будь-якого фахівця. Відвідайте форум, присвячений материнству - задайте питання про харчування і заняттях спортом, якщо у вас немає можливості залишити малюка і отримати таку консультацію оффлайн.