Як прикрасити вікно тонировочной плівкою.

Нестандартне застосування тонировочной плівки дозволяє не тільки захиститися від сонця, але і прикрасити вікна у вашому будинку або офісі.
Вам знадобиться
  • 1) тонувальна плівка,
  • 2) ніж канцелярський,
  • 3) вигонка (підійде гумовий шпатель),
  • 4) пульверизатор (розпилювач),
  • 5) миючий засіб,
  • 6) скребок або просто лезо.
Інструкція
1
До вибору малюнка, який ми будемо створювати на вікні, слід підійти відповідально: 1) уникайте безлічі дрібних елементів; 2) не вибирайте багатобарвну картинку, обмежтеся двома-трьома кольорами; Ми будемо робити чорний квітка з метеликом на дзеркальному тлі .
2
Необхідно вирізати з плівки елементи нашого малюнка. Рекомендую вирізати об'єкти з меншою площею, щоб надалі закрити аплікацію фонової плівкою. Так, в нашому випадку метелик на квітці буде аплікацією з чорної тонировочной плівки, а дзеркальна плівка стане фоном. Вирізати можна двома способами: 1) канцелярським ножем і ножицями - це не витратний, але тривалий і трудомісткий процес, 2) застосувати ріжучий плоттер - є в багатьох друкарнях, але буде потрібно ваш малюнок у векторному форматі. Отрисовка обійдеться в 300-500 рублів, різання на плоттері в 250-400 рублів за м2.
3
Тепер, коли у нас є заготовки з плівки, підготуємо вікно. Для очищення можна використовувати розчин із засобу для миття посуду (достатньо 2-3 крапель на 1 літр води) і металевий скребок. Розпилюємо розчин на скло, щоб не подряпати скло скребком і чистимо лезом. Особливу увагу приділяємо кутах і краях. Протираємо скло безворсовой ганчіркою насухо.
4
На чисте скло знову розпилюємо розчин і викладаємо наш малюнок (квітка з метеликом) попередньо знявши захисний лайнер з клейкою боку тонировочной плівки. Відразу фіксуємо елементи на склі, виганяючи з-під плівки розчин гумовим шпателем (вигонкою). Ваші рухи повинні бути спрямовані від центру до країв.
5
Коли малюнок (квітка з метеликом) наклеєний, нам потрібно приклеїти дзеркальну плівку. Вона буде фоном для нашого квітки, а також допоможе зберегти його на тривалий термін. Точно так же клеїмо дзеркальну плівку цілісним шматком на всю площу вікна. Щоб плівка прослужила довше, є сенс заздалегідь зняти віконні штапики, а після монтажу плівки встановити їх назад, тоді краї плівки будуть захищені і ніхто не зашкодить ваш малюнок по необережності або навмисно.