Як задати фон.

Для того щоб прикрасити свій сайт в мережі інтернет, можна внести зміни в його дизайн. Зміна дизайну увазі під собою будь-яку дію, починаючи від зміни фону головної сторінки до повної перемальовування шаблону сайту. Якщо ви вирішили змінити фон вашого сайту, то така інструкція допоможе у вирішенні цього питання.
Вам знадобиться
  • Редагування css-файлу.
Інструкція
1
Здебільшого, код дизайну сайту розташовується у файлі style.css. Але кожен шаблон може відрізнятися від попереднього, тому код дизайну може розташовуватися в іншому файлі, але теж з розширенням css. Для того щоб задати колір фону вашого сайту, необхідно ввести або замінити вже існуюче значення на наступний вираз:/* білий фон */body {background-color: #FFFFFF;}/* білий фон назви, чорний колір шрифту */h1 {color: # 000000; background-color: #FFFFFF;}
2
Для того щоб вставити яку-небудь картинку у вигляді фону на ваш сайт, необхідно ввести або замінити вже існуюче значення на наступний вираз: body {background-color: # 000000; background-image: url ("Image-1.jpg");} Варто відзначити, що в цьому випадку необхідно вказувати посилання на файл зображення, який буде знаходитися в одній папці з файлом css.
3
Якщо ви захотіли замостити маленьку картинку або картинку невеликого розміру, то використовуйте команду background-repeat. Для того щоб правильно використовувати цю команду, є кілька уточнень цієї команди: background-repeat: repeat-x - повтор картинки по осі x; background-repeat: repeat-y - повтор картинки по осі y; background-repeat: repeat - повтор картинки по двох осях одразу; background-repeat: no-repeat - повтор картинки не здійснюється; background-attachment: scroll - прокручування картинки спільно зі сторінкою; background-attachment: fixed - прокрутка картинки не осуществляется.Іспользуя синтаксис цієї команди, можна показати її роботу в прикладах: background-position: 30px 40px - картинка знаходиться нижче на 30 пікселів зверху і вправо на 40 пікселів від лівого края.background-position: 60% 35% - відступ зліва становить 60%, а відступ зверху складає 25%.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xI3_fwbVnbk
Файл підкачки потрібен операційній системі в тому випадку, коли оперативної пам'яті вже недостатньо. Дуже часто граючи в нову відеогру можна потрапити в ситуацію, коли з'являється повідомлення, що для гри не вистачає пам'яті і потрібно збільшити файл підкачки. Також якщо ви з якихось причин одночасно запускаєте кілька об'ємних програм, то можете помітити, що комп'ютер став працювати набагато повільніше. Щоб нормалізувати роботу ПК, потрібно задати файлу підкачки більший розмір.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows (XP, Windows 7).
Інструкція
1
Для того щоб задати розмір файлу підкачки самостійно, виконайте наступні кроки. Власникам комп'ютерів з операційною системою Windows XP потрібно діяти так. Клацніть по «Мій комп'ютер» правою кнопкою мишки. В контекстному меню виберіть «Властивості». Після цього пройдіть на вкладку «Додатково». У ній знайдіть розділ «Швидкодія» і натисніть кнопку «Параметри». Тепер знову виберіть «Додатково». Далі знайдіть розділ «Віртуальна пам'ять» і виберіть «Змінити».
2
З'явиться вікно, в якому можна вручну встановити розмір файлу підкачки. В цьому вікні знайдіть рядок «Особливий розмір» і відзначте її лівою кнопкою мишки. Тепер ви можете призначити розмір файлу підкачки. Вам доступно два рядки: «Початковий розмір» і «Максимальний розмір». В цих рядках потрібно прописати однакове значення. Якщо розмір оперативної пам'яті на комп'ютері менше двох гігабайт, то рекомендується встановити значення 4096 мегабайт, якщо ж розмір пам'яті два і більше гігабайти, то 2048 повинно вистачити. Після того як цей параметр буде прописаний, знизу вікна натисніть «Поставити» і OK. Закрийте всі вікна, почергово натискаючи OK.
3
У випадку з операційною системою Windows 7 різниця полягає лише в завершальній стадії. Коли ви відкриєте вікно «Віртуальна пам'ять», вам треба буде зняти прапорець навпроти пункту «Автоматично вибрати свап». Після цього відзначте пункт «Вказати розмір» і пропишіть однакове значення в двох рядках. Натисніть OK. Вікно закриється. Таким чином закрийте всі відкриті вікна. Також знизу вікна «Віртуальна пам'ять» ви можете подивитися рекомендації системи за кількістю обсягу файлу підкачки, який слід встановити.
Корисна порада
Враховуйте той факт, що пам'ять для файлу підкачки резервується за замовчуванням на системному диску. Тому стежте, щоб на ньому була достатня кількість вільної пам'яті.