Як швидко накачати прес будинку.

Щоб мати гарний прес, потрібно постаратися зменшити жировий прошарок в районі живота, і одночасно зміцнити черевні м'язи за допомогою спеціальних вправ. Кращими вправами для преса є ті, які зможуть змусити все тіло напружуватися, підтримуючи спину.
Інструкція
1
Зробіть згинання, для цього ляжте на підлогу (на мат або килимок) і витягніть руки перед грудьми. Підніміть коліна вгору наскільки це можливо. Не заводьте руки за голову, оскільки це може створити напругу для нижніх м'язів, яке абсолютно не потрібно, однак можна схрестити руки перед грудьми або підняти кисті рук до рівня вух (не тримачись за голову і шию).
2
Повільно підніміть верхню частину торса, тягніть її до колін, напружуючи тільки м'язи преса. Будьте акуратними при виконанні цієї вправи: ні в якому разі не піднімайте спину повністю - це призведе до напруження в спині.
3
Як тільки плечі почнуть підніматися від підлоги, зробіть видих через рот. Після того, як плечі відірвалися від підлоги, трохи затримайте дихання. Як тільки вони досягнуть найвищого рівня, видихніть решту повітря з легенів, використовуючи діафрагму.
4
Опуститеся повільно за допомогою нижніх м'язів спини, зробіть видих через ніс. Видих повинен бути повільним і продовжуватиметься до тих пір, поки плечі не опустяться на підлогу. Потім плавно опустіть голову.
5
Виконайте підйоми тулуба в положенні сидячи. Ляжте на підлогу, підніміть коліна (ступні при цьому перебувають на підлозі), схрестіть руки перед грудьми або підійміть їх на рівень вух.
6
Постарайтеся сісти, тримаючи спину прямо. Опустіться на підлогу. Якщо виконання цієї вправи дається легко, використовуйте для занять похилу лаву, або робіть його з гімнастичним м'ячем. Надалі, можна виконувати підйоми тулуба в положенні сидячи, використовуючи додаткову вагу - його потрібно тримати на грудях під час виконання вправи.
7
Зробіть вправу «велосипед». З положення лежачи підніміть ноги і описуйте круги в повітрі, як ніби їдете на велосипеді. Стопами робіть рухи, як ніби крутите уявні педалі. Ускладните вправа - покладіть руки за голову і тягніть ліве коліно до правого ліктя, а потім праве коліно до лівого ліктя.
Зверніть увагу
Заняття потрібно проводити протягом 20 хвилин, натщесерце або через 2 години після їжі. Робіть невелику перерву між вправами (не більше хвилини).
Корисна порада
Щоб домогтися потрібно результату, комплекс вправ виконуйте протягом 2-4 тижнів. Робіть вправи через день, це більш ефективно.