Як часто можна ходити в солярій.

Кращим місцем для прийняття сонячних ванн та отримання засмаги є пляж. Але якщо до літа ще далеко, або поїздка на море не входить у ваші плани, надати шкірі бронзовий відтінок можна в солярії. Але щоб похід в солярій не завдав шкоди здоров'ю, важливо дотримуватися правила його відвідин.
Існує як ряд загальних рекомендацій по відвідуванню солярію, так і індивідуальних? тих, що підійдуть певним категоріям ліц.Общіе правила відвідування солярію такі: - курс засмаги не може складатися більш ніж з 8-10 сеансів; - оптимальний час перебування в солярії становить 5-7 хвилин; - перерва між сеансами повинен бути не менше двох днів ; - після курсу слід зробити перерву як мінімум на місяць; - на рік відвідувати солярій можна не більше 50 раз.Прі дотриманні цих рекомендацій ймовірність отримання опіків та інших несприятливих наслідків від штучної засмаги зводиться до мінімуму. Також важливо враховувати і індивідуальний тип зовнішності. Блондинкам зі світлими очима і блідою шкірою відвідувати солярій слід з особливою обережністю, оскільки для них велика ймовірність обгоріти навіть при мінімальній тривалості процедури. Перший сеанс в такому випадку не повинен перевищувати трьох хвилин. У кожне наступне відвідування час перебування в солярії можна збільшувати на одну хвилину. Однак максимум, який дозволений блондинкам, становить лише 7 хвилин. На цій цифрі доведеться зупинитися, навіть якщо засмага лягає рівно і ніяких видимих негативних змін на шкірі не видно. 10 сеансів? це гранично допустима норма для світлошкірих женщін.Рижеволосим дівчатам зі світлою шкірою засмагати в солярії взагалі не рекомендується, так як у них великий ризик спровокувати розвиток меланоми? раку шкіри. Якщо ж жінка з даним типом зовнішності все-таки вирішить знехтувати цією рекомендацією, перебувати в солярії їй слід з особливою обережністю і не більше трьох хвилин за сеанс.Светлокожіе дівчата з русявим волоссям і темними очима? власниці європейського типу шкіри? можуть зіграти в солярії, дотримуючись лише загальні правила. Ймовірність отримання опіків у них мінімальна, а загар, як правило, лягає рівно і бистро.Девушкі зі смаглявою шкірою взагалі можуть дозволити собі не відвідувати солярій, так як їх тіло і так виглядає «засмаглим». Однак якщо вони хочуть стати ще більш смуглявими, достатньо буде 5-7 сеансів з перервою в три дні між ними. Тривалість перебування в солярії власницям такого типу шкіри можна збільшити до 12 мінут.Существуют категорії осіб, яким солярій протипоказаний взагалі. До них відносяться: - люди, які мають в анамнезі онкологічні захворювання; - діти у віці до 16 років; - особи, які стоять на обліку у дерматолога з шкірними захворюваннями або висипом; - люди, що приймають антибактеріальні препарати (по закінченні курсу лікування відвідування солярію дозволено) .
Штучна засмага в холодний період року стає альтернативою природному. Косметологи і дерматологи приходять до єдиної думки, наскільки часто можна відвідувати солярій, щоб він не тільки надав тілу красивий золотистий відтінок, але і не нашкодив покровам шкіри.
Інструкція
1
Поспішати з отриманням шоколадного кольору шкіри не потрібно. Ви зможете досягти красивого відтінку через 5-6 сеансів засмаги під лампою. Ні в якому разі не можна домагатися необхідного вам результату за одне відвідування. При першому візиті в солярій перебуваєте в ньому не довше п'яти хвилин. З кожним відвідуванням ви можете збільшувати час перебування в камері.
2
Використовуйте золоте правило косметологів, яке діє для відвідувачів соляріїв. Максимум 50 відвідувань солярію можливо в рік і мінімум 48 годин має пройти між кожним сеансом процедури.
3
Для людей кельтського типу (світлі очі, світле волосся, молочний колір шкіри, бувають веснянки) солярій протипоказаний, оскільки навіть мінімальна за часом його відвідування може викликати опік на їх ніжній шкірі, сильне почервоніння.
4
Людям європейського типу (русяве або каштанове волосся, світлі очі, шкіра світла) відвідувати солярій можна не частіше двох разів на сім днів. Пам'ятайте, якщо у вас такий тип шкіри, що ви дуже чутливі до променів в солярії, ваше тіло може отримати серйозне почервоніння або опік після занадто довгого перебування під лампою.
5
При середньоєвропейському типі зовнішності (сірі, светлокаріе очі, каштанове або темно-каштанове волосся, смуглява шкіра) можливе відвідування солярію до 3 раз на сім днів.
6
Кожен день або через день можна відвідувати солярій людям південноєвропейського типу (темні відтінки очей і волосся, смуглява шкіра), так як вони добре переносять і промені УФ-лампи, і сонячні. Але занадто часте відвідування солярію може навіть таким людям принести певні шкірні неприємності, тому дотримуйтесь міру при загорянні, навіть якщо шкіра у вас дуже смаглява від природи.
7
Перед відвідуванням солярію зробіть пілінг шкіри тіла. Чи не мийтеся в лазні напередодні і не приймайте душ з милом, гелем для тіла. Завжди надягайте в солярії захисний одяг, окуляри, що прикривають ніжні місця на тілі - очі, волосяну частину голови, зону бікіні. Нанесіть перед процедурою на тіло захисний крем для засмаги, губи покрийте захисним бальзамом. Декоративної косметики на обличчі, а також біжутерії, прикрас на тілі бути під час процедури не повинно.