Як підбирати розмір одягу.

Зараз в будь-якому магазині величенний вибір одягу , представленої в різних стилях, на будь розмір, на будь-який смак і на будь-який гаманець. Тому при покупці одягу не завжди є час приміряти всі представлені варіанти. Для того, щоб мінімізувати тимчасові витрати на покупку одягу , дуже важливо вміти підбирати розмір.
Вам знадобиться
  • Сантиметр (швейна стрічка)
  • Олівець
  • Таблиця розмірів даної фірми
Інструкція
1
Для того, щоб правильно підібрати розмір одягу , треба спочатку виміряти себе, щоб визначити, в які саме розмір и укладаються ваші параметри. Найкраще це робити вдома, заздалегідь. Для цього потрібно зняти з себе верхній одяг, взяти сантиметр і виміряти себе таким чином.
2
Спочатку вимірюємо своє зростання. Для цього потрібно встати без взуття до стіни, взяти олівець, потім покласти на голову лінійку і відзначити місце зіткнення лінійки зі стіною штрихом олівця. Обов'язково потрібно стежити, щоб лінійка лежала на голові рівно. Потім відміряти сантиметром відстань від підлоги до штриха - це і буде ваш зріст.
3
Потім для зняття решти мірок потрібно залишитися в нижній білизні. Мірки знімаються щільно, але не здавлюючи. Для того, щоб виміряти талію, потрібно докласти вимірювальну стрічку в тому місці, де зазвичай у вас знаходиться ремінь в брюках. Обхват стегон буде найточнішим, якщо стрічка проходить по самим виступаючим точкам сідниць. Обхват грудей вимірюється також максимального обхвату грудей, стрічка проводиться через пахви і по середині лопаток.Полученние параметри обов'язково потрібно записати і взяти з собою в магазин, коли підете за покупками.
4
Після того, як ви прийшли в магазин за одягом, попросіть у продавця розмір ную таблицю їх фірми, і порівняйте ваші параметри з рекомендованим вам розмір ом.
5
Після того, як ви визначилися з розмір ом, консультант покаже вам ті речі, які вам найбільш підійдуть. Приємних покупок!
Корисна порада
Враховуйте, що деякі речі з натуральних тканин, таких як льон і бавовна мають властивість сідати при пранні.