Як відправити вітальну листівку.

Вітальна листівка - це обов'язковий атрибут будь-якого свята. Раніше, коли не було інтернету, а телефони були не у всіх, листівки були тим засобом поздоровлення з будь-якими святами. Зараз привітати людину стало набагато простіше, але так приємно іноді зазирнути в поштовий ящик і отримати привіт з минулого - паперову листівку .
Вам знадобиться
  • Паперова листівка
  • Конверт
  • Адреса одержувача
  • Комп'ютер
  • Мережа інтернет
Інструкція
1
Для того, щоб відправити вітальну листівку , треба спочатку її купити. На жаль, на даний момент дуже складно знайти вітальну листівку у вигляді поштової картки, тому для відправки пріджется купити поштовий конверт. Обов'язково потрібно уточнити адресу одержувача, щоб листівка дійшла. Також від відстані доставки і від географічного положення одержувача може залежати ціна доставки, а значить, кількість марок, що наклеюється на конверт. Будьте уважні!
2
Після того, як листівка і потрібний конверт куплені, потрібно підписати листівку , покласти її в конверт, запечатати, написати вірну адресу, і або покласти в синій поштовий ящик для збору листів, або передати безпосередньо оператору Пошти Росії.
3
Якщо у того, кого ви хочете привітати, є електронна адреса, то є ще один спосіб відправити вітальну листівку - через інтернет. В мережі дуже багато сервісів створення та розсилки листівок до будь-якого свята. Для цього потрібно зайти на один їх таких сайтів, вибрати вподобану вам листівку , написати текст до неї. При бажанні листівку навіть можна оформити музичним фрагментом! Потім потрібно вписати в форму відправки електронну адресу одержувача і натиснути кнопку "Відправити".