Як стати багатим: 8 вірних прийме про гроші.

Про існування прийме про гроші знає багато хто. Вірити їм чи ігнорувати - особиста справа кожного. Одне ясно точно - до них варто хоча б прислухатися!
Інструкція
1
Східна мудрість говорить: якщо протягом року зберегти кошиками в повній недоторканності велику купюру, тобто не розмінювати і не витрачати її, вона зможе «вказати» іншим таким же великим грошам дорогу до вас.
2
Ніколи не тримайте гаманець порожнім. Навіть якщо ви їм в даний момент не користуєтеся, покладіть усередину хоч одну монетку - вона неодмінно «притягне» в нього інші.
3
Відразу після молодика, коли на нічному небосхилі буде видно вузький серп зростаючої місяця, продемонструйте їй грошову купюру і ввічливо попросіть дати вам ще грошей. Вчені давно довели, що енергетика космосу впливає на життя людини.
4
Слідкуйте за тим, щоб всі гудзики на вашому одязі були на місцях: гроші люблять тільки охайних господарів.
5
Для зростання і підтримки добробуту східні мудреці радять у кожному розі будинку приховати по монеті.
6
Hе викидайте нічого у вікна. На Сході вірять, що ненароком з дому можна викинути і свій матеріальний достаток.
7
Якщо ви вирішили поговорити зі своїм начальством про підвищення заробітної плати, напередодні ввечері затисніть між пальцями долонь грошову купюру великого достоїнства і проговорите: «Гроші до грошей». Це значно підвищить ваші шанси на успіх.
8
Ніколи не нехтуйте дрібницею. Це теж гроші, нехай і невеликі. Інакше гроші образяться на вас.