Як пити валер'янку. Валерьянка інструкція із застосування.

Не варто думати, що лікарські та гомеопатичні препарати можна застосовувати в лікарських цілях на свій розсуд, адже нібито вони натуральні і не можуть нанести шкоди здоров'ю. Такі лікарські засоби, як наприклад, валерьянка, не містять хімічних компонентів, але мають чіткі показання до застосування: скільки, кому і коли.
Інструкція
1
В аптеках ви можете придбати настойку валеріани лікарської (одна з найпоширеніших форм), але є й інші: таблетки, сушена трава для заварювання, краплі, порошок, збори. Валерьянка найбільш ефективна при систематичному і тривалому застосуванні, але не більше півтора місяців.
2
Це - заспокійливе ліки, що обумовлено наявністю в ньому ефірних масел і алкалоїдів. Валер'янку приймають при нервовому напруженні, невротичний битті серця, тахікардії, неврастенії, безсонні, а так же при невротичних спазмах в шлунку. Ліки надає розслабляючу дію, допомагає організму протистояти нервовим переживанням.
3
Чи не коштувати пити валер'янку, якщо у вас є гіпертонічний діагноз. В цьому випадку вона робить зворотний, збудливу дію, порушує сон.
4
Щоб зробити настій, залийте окропом подрібнені коріння валеріани і настоюйте в термосі протягом доби. Пийте по одній столовій ложці три рази на день. Якщо ви схильні підвищеної збудливості, пийте по 1/3 склянки тричі на день.
5
Порошок з коріння валер'янки приймайте по 1-2 г 3-4 рази на день як заспокійливий засіб при мігрені.
6
Таблетки по 200 мг приймайте по 1 таблетці до їди 2-3 рази на день, запиваючи 100 мл (півсклянки) води. Як довго можна пити валеріану в таблетках, повинен вирішити ваш лікуючий лікар.
7
Чи не збільшуйте самовільно дозування ліків в надії поліпшити ефект препарату. Передозування може призвести до зворотного дії, перезбудження, нудоті, загальмованості мислення.
8
Не варто давати валер'янку дітям принаймні до 3 років, тим більше що збудливість і примхливість дітей найчастіше обумовлена процесом росту і розвитку, а не нервовим розладом. Якщо ви все ж хочете використовувати заспокійливі засоби, краще покладіть поруч з ліжечком пучок трави валеріани або додавайте її настій у вечірню ванну.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FsAGob0ffXo