Зачіска гофре: хвиля за хвилею.

Останнім часом у фаворі пишний обсяг і локони. Але не прості, а гофровані. Їх можна носити в розпущеному вигляді, але краще - укласти в стильну зачіску, зробити яку простіше простого.
Під гофре розуміють ряди паралельних хвиль. Домогтися модної хвилі допоможуть плетіння косичок на ніч, спеціальні щипці або старі добрі папільйотки. Самий простий і зручний спосіб - використовувати щипці зі спеціальною рельєфною пластиною, яка буває різної форми і ширини. Оптимальним вибором стануть моделі з пластиною з кераміки. Якщо на ній ще буде срібне покриття - блиск вашому волоссю гарантований. Подібні щипці досить швидко нагріваються і оснащені температурним регулятором, що дозволить не пересушити пасма.

Як зробити гофре

Попередньо обробіть волосся будь-яким стайлінгу по всій довжині. Укладання гофре слід проводити від коренів у напрямку до кінчиків волосся, але не навпаки, як деякі роблять. Для початку поділіть волосся на окремі пасма, потім по черзі затискайте їх між гофрують поверхнями пластин щипців. На одну пасмо впливайте не більше 15 секунд! Далі щипці необхідно пересунути вниз, в місце, де закінчився візерунок на оброблених волоссі. Модне гофрування готово!

Заходи безпеки

Необхідно знати деякі нюанси. Не забувайте враховувати структуру та пошкодженість свого волосся. Якщо ваше волосся сильно ослаблені, впливайте на них щипцями з максимальною температурою 180 градусів. Оптимальна температура впливу для здорового волосся - 190 градусів, для жорстких і кучерявого - 190-200 градусів. Температура вище цієї межі згубна навіть при використанні самих якісних термоспреев.

Зачіски за допомогою гофре

Найпростіша зачіска на основі гофре - просто зібрати отримані локони наверх і зафіксувати їх за допомогою шпильок. Для цього волосся в потиличній частині голови скрутіть у своєрідний валик і закріпіть його невидимками. Пасмо за пасмом фіксуйте волосся за допомогою лаку, невидимок або шпильок. Для підкреслення структури гофре слід використовувати рідкий лак. Можна залишити волосся біля коріння прямими, а гофре зробити, відступивши від них на 20-30 сантиметрів. Потім волосся зібрати в кінський хвіст. Вийде досить стильна зачіска, яка впишеться в багато повсякденні образи.