Домашня студія? Легко і не дорого! Всім !

Домашня студія? Легко і не дорого! Шукай рішення тут!
Вам знадобиться
  • Стартовий капітал у розмірі 40.000р.
  • PC або MAC
  • Кімната
Інструкція
1
Для створення власної домашньої студії звукозапису вам знадобиться купити основні необхідні для роботи та існування "залізяки", а саме: Звукова карта, Монітори (студійні колонки), Мікрофон, комп'ютер. Стартовий капітал не такий вже і великий, але, як би там не було, приблизну суму в 40.000р. знайти вам доведеться. У Москві багато музичних магазинів. Одні з кращих серед них pop-music.ru і proaudio.ru У них ви зможете знайти все цікавить вас обладнання.
2
Можна скільки завгодно сперечатися і заїкатися на тему "Які залізякою КРАЩЕ". Для кожного це питання досить індивідуальний. Можу лише навести приклад кращих "бюджетних", але хапають на великий багаж потенціалу, "залозок" .Звуковая карта: FOCUSRITE SAFFIRE PRO 24 DSP FIREWIRE - прекрасна звукова карта, вистачає майже на все, якщо ви не збираєтеся записувати оркестр.Мікрофон: Мікрофон AKG C3000-B - Бюджетний мікрофон, але з чудовими характеристиками, відмінну роботу яких підтвердить наявність цих мікрофонів на провідних студіях звукозапису міра.Студійние Монітори (Колонки): M-AUDIO STUDIOPHILE SP-BX5A DELUXE - Дуже хороший вибір для початківців звукорежисерів. Активні монітори з прекрасним, збалансованим звуком (Верх, серединка, низ), не вимагає сабвуфера.
Зверніть увагу
Без софта нічого зробити ви не зможете. Так, що прочитайте на цьому сайті статтю про кращі DAW.
Корисна порада
Не купуйте занадто дешеві мікрофони.Не женіться за високими ценнікамі.Найдіте золоту середину, бо в всреднем цінової категорії - все "залізяки" хороші.Покупайте тільки лідируючі на ринку бренди.