Як працювати з командою в Оріфлейм.

Запрошуючи людей в свою команду компанії Oriflame, можна помітити, що через деякий час багато консультантів стають неактивними, а деякі й зовсім йдуть в іншу структуру. Це пояснюється безліччю причин, які можна уникнути солюдая деякі нескладні правила ведення бізнесу.
Інструкція
1
Роботу з парнерів потрібно починати з моменту їх регістраціі.Как тільки Вам на пошту прийшло повідомлення про новачка у Вашій структурі - обов'язково зв'яжіться з ним мперва по телефону.В ході телефонної бесіди дізнайтеся про мету становлення консультантом (покупка собі, продаж або побудова бізнесу) .Сообщіте про те, що Ви надішлете всюнеобходіму інформацію про те, як робити замовлення і отримувати по дарки по електронній пошті. Якщо є можливість зустрітися особисто - обов'язково запросіть на зустріч, нак оторая проведіть презентацію "можливості Оріфлейм".
2
Як тільки Ви налагодили контакт з новачком, надішліть інформативне лист, що описує що проводяться в поточний момент акції, їх терміни і отримувану вигоду від участі в них. Важливо: в листі не потрібно давати посилання на офіційний сайт компанії і говорити про те, що там є вся інформація. Коротко викладіть суть будь бонусної програми, прикріпивши до неї відповідну картинку з умовами, як це зроблено в особистому кабінеті в розділі "новини".
3
При роботі з групою Вам потрібно намагатися зберігати з кожним своїм партнером хороший контакт.В цьому випадку рекомендується на початку і кінці кожного каталогу розсилати всім своїм консультантам повідомлення, в яких Ви розповідаєте про період дії каталога, де його можна подивитися онлайн , акції і розпродажі оріфлейм.Етім кроком можна "пробудити" сплячих консультантів, які не робили замовлення кілька каталогів поспіль.
4
Групове навчання не повинно бути обмежене телефонами та електронною почтой.Проводіте вебінари зі своєю командою хоча б один раз в каталог з різних тем: від правильному використанні косметичних засобів, до побудови кар'єри та огляду Велнес возможностей.Перед проведенням таких зустрічей обов'язково кілька разів потренеруйтесь, для того щоб почувати свою впевненість і не запінатся при розмові і відповідях на питання консультантів.
5
Проводите невеликі конкурси серед учасників своєї группи.Можно використовувати стандартні прийоми, наприклад: попросити учасників написати лист про їх роботу з Оріфлейм і досягнутих результатах, або отриманих вигодах. Трьом найкращим Ви можете вислати деякі види косметичних засобів або парфумерну воду.Участнікі зрозуміють, що Ви про них дбаєте і в наступних конкурсах будуть учавствовать активніше.
Зверніть увагу
Повторна реєстрація в Оріфлейм заборонена, однак, по закінченню 6 каталогів, в яких вони не зробили замовлень, вони терминируются. Значить можуть зареєструватися в іншій структурі.
Корисна порада
- Витрачайте більше часу на консультантів, які будують команду, від роботи з ними Ви отримаєте більшу вознагрожденіе- Виключіть з інформативною розсилки тих, хто не робив замовлення більше 9 каталогів поспіль, можливо, вони вже працюють в іншій структуре.- Намагайтеся якомога швидше відповідати на запитання своїх консультантів.