Як правильно зробити прибирання і позбутися від пилу.

Кожна господиня знає, як важко боротися з пилом в квартирі. Іноді виникає питання: "А як зробити прибирання правильно?". З чого почати прибирання і чим закінчити, допоможуть рекомендації і раді в даній статті.
Вам знадобиться
  • - столовий оцет;
  • - серветка з матеріалу;
  • - ганчірка для підлоги;
  • - пилосос;
  • - вода .
Інструкція
1
Починати прибирання слід з вибивання килимів (якщо такі є), вивішування на балкон або просто винос в коридор. Насамперед потрібно пропилососити приміщення, попередньо побризкав підлоги водою, щоб не піднімалася пил.
2
Миття скляних поверхонь і зеркал.Мить скла і дзеркала слід рідинами, до складу яких входить нашатирний спирт. Для миття вікон підійде вода з додаванням синьки. Шліфувати скляні поверхні потрібно або паперовими рушниками, або ганчірочкою з замша.
3
Протирання поверхонь - волога уборка.Для кожної кімнати слід брати окрему ємність з водою. В воду потрібно додати 1 столову ложку оцту на 5 літрів чистої води. Це допоможе прибрати пил і збільшить час її появи. Серветкою з матюкала потрібно акуратно протирати поверхні, щоб не залишилося частинок пилу. Треба якомога частіше прополаскивать серветку.
4
Миття полови будь-якого виду підлог підійде розчин, що складається з чистої води і 1 столової ложки столового оцту. Все розлучається в п'яти літрах теплої води. Ганчірка для миття підлог повинна бути м'якою, легко вбирає і добре збирає грязь.Поли слід мити два рази. Перший раз йде розчинення бруду, вдруге йде збір залишків і поліровка.Для паркетних підлог слід брати прохолодну воду. Для всіх інших потрібна тепла вода. Миття підлоги слід проводити вручну, так як шваброю бруд моно буде тільки розтягнути по кутах.
Зверніть увагу
Оцет допомагає позбавити від пилу квартиру і збільшити час її появи.
Корисна порада
Завжди збирання слід починати з вибивання килимів і прибиранням пилососом.