Як легко зробити вихід на одну руку.

Цей елемент досить простий у виконанні, але в теж час дуже важливий, оскільки є базою для інших, більш складних елементів. Незалежно від того, який ви комплекції, ви зможете робити вихід на одну руку.
Інструкція
1
Підтягування і віджимання. Щоб вам легко виконати цей елемент, навчитеся підтягуватися на турніку 10 разів, що не підсмикуючи ніг, а тримаючи їх прямо, і віджимайтеся від підлоги не менше 20 разів.
2
Прапорець. Наступний крок - це зафіксувати прапорець, як показано на картинці. Щоб легше було зробити цю частину елемента, після підтягування можна покласти передпліччя паралельно перекладині, після чого вийти у прапорець.
3
Віджатися від турніка. Після того як ви вийдете в прапорець, потрібно зафіксувати другу руку над турніком, як показано на картинці. Щоб вам було легше це зробити, можете трохи розкачатися. З цього положення потрібно віджатися від турніка і вийти на рівні руки.
Зверніть увагу
Будьте акуратні, коли фіксуєте прапорець, тому що якщо зіскочить рука, можна пошкодити собі великий палець.
Корисна порада
Відразу може не вийти, але головне - це завзятість і регулярність. Якщо ви розвинете ці два фактори, досягнете великих результатів.