Якщо кішка кусається.

Кішки - одні з найулюбленіших домашніх тварин. Незважаючи на видиму пухнастість, в кожному ручному мугикаючи живі хижацькі звички - відгомін його дикого походження. Особливо грішать цим ще не знають кордонів юні тварини, які, загравшись, можуть почати кусати людини. Якщо їх відразу не відучити від цього заняття, вони візьмуть такий стан речей як нормальне і будуть кусатися при кожному зручному випадку.
Інструкція
1
Загін котячих відноситься до розряду хижаків, і абсолютно не важливо, чи про кого йде мова, - про гордій леопарда або пухнастому кошеня. У кожному з них природою закладені стандарти поведінки, природні інстинкти, вроджені рефлекси. Для того щоб вижити, котячі повинні вміти полювати. Якщо заграли кішка кусає раптом людини, то з великою часткою ймовірності вона грає в охоту і знайшла собі жертву. Особливо привабливі для неї пересуваються ноги.
2
Іноді укуси можуть стати проявом котячої любові. У цьому випадку тварина лише злегка прикушує руку або ногу господаря, не завдаючи йому болю.
3
Маленькі кошенята в період виховання матір'ю проходять етап соціалізації, коли кішка відстежує поведінку звірят і, якщо один з них починає заграватися і переступає межі, він цілком може заробити заслужений ляпанець лапою. Крім інших це ще один вагомий аргумент не забирати кошеня раніше 12 тижнів від мами, від якої він вбере правильна поведінка, що називається, з молоком.
4
Навіть якщо вас розчулюють повадки малюка, прихоплює вашу руку або ногу зубами, ви повинні тут же показати своє незадоволення тим, що сталося. Не потрібно відкладати урок на завтра або більш віддалене майбутнє. Чим старше тварина, тим хвороба стає його укуси, і тим важче її від них відучити.
5
Як тільки кішка вас вкусить, відразу ж голосно і чітко скажіть їй: «Ні!», - Припиніть гру. В крайньому випадку можете дмухнути їй в мордочку або навіть зашіпеть. Почекайте 1-2 хвилини і тільки потім приступайте до подальшої грі. Не забудьте при цьому запропонувати кішці іграшку, на якій вона зможе зігнати свій мисливський запал.
6
Якщо ж юна кусака взяла манеру влаштовувати засідку на ваші ноги і кидатися на них, як тільки ті з'являються в поле її зору, допоможе пульверизатор з водою. Не варто боятися того, що відтепер по дому вам доведеться пересуватися у всеозброєнні: пари раз вистачить, щоб кішка все зрозуміла. Відразу ж після атаки бризніть на мисливицю, щоб та зрозуміла взаємозв'язок: кусання - холодний душ.
Корисна порада
А найкраще заведіть відразу двох кішок. Грати разом їм набагато цікавіше, ніж з людьми. І вони самі відрегулюють свої мисливські замашки, відпрацьовуючи їх один на одному.