Як підписати запрошення. заповнити запрошення на весілля приклад.

Розсилка запрошень - це чудовий ритуал, включений у підготовку до весілля. Зараз запрошення можна не підписувати від руки, а замовити в друкарні. Завдання молодих - скласти текст запрошення і врахувати деякі нюанси.
Вам знадобиться
  • Список гостей з іменами і прізвищами
  • Запрошення
  • Друкарня
Інструкція
1
Перед тим, як підписувати запрошення , потрібно вибрати декілька варіантів текстів для різних груп гостей. Наприклад, обов'язково повинні бути офіційні запрошення , в яких сухо і інформативно вказується дата проведення весілля, місце і час церемонії. Також можна підготувати більш емоційний і душевний текст запрошень для близьких родичів, щоб показати важливість події та їх присутності на весіллі.
2
Потім можна купити готові запрошення в магазині листівок і надписувати їх від руки. Головне - вибрати в пишучих тих, у кого найкрасивіший почерк, бо в наш час комп'ютерів і клавіатур дуже мало хто зберіг навик красивого письма.
3
Якщо ж ви вирішили замовляти запрошення в друкарні, це спростить вашу задачу створення текстів. Зазвичай в друкарню вже є готові шаблони.
4
Обов'язково перевірте, чи підписане запрошення, щоб гості знали, до кого йти на весілля. Для того, щоб знати заздалегідь кількість майбутніх гостей, в кінці запрошення можна додати приписку про відповідь в разі згоди.
Корисна порада
Постарайтеся розіслати запрошення заздалегідь, щоб гості спланували поїздку на ваше свято, вибрали подарунок і підготували святковий одяг.