Як підвищити врожайність огірків.

Огірки - одна з поширених овочевих культур на присадибних ділянках росіян. Однак виростити багатий урожай огірків не у всіх виходить. В цьому питанні існують свої нюанси.
Інструкція
1
Завжди поливайте огірки тільки теплою водою. У період цвітіння і плодоношення це необхідно робити гранично часто, але без фанатизму, інакше заллєте своїх зелених вихованців. Недолік води стримуватиме формування плодів і підвищить вміст у них речовин, які відповідають за гіркий смак. В сильно жарку погоду огірки слід поливати двічі - вранці і ввечері, коли спаде пекучу спеку. Інакше багатого врожаю вам не бачити.
2
Поливайте огірки завжди тільки безпосередньо під корінь, щоб якомога менше води потрапляло на листя. Інакше можна легко спровокувати появу борошнистої роси.
3
Щоразу після дощику або поливу не лінуйтеся рихлити верхній шар ґрунту, коли вона трохи просохне. За рахунок такої турботи коріння рослини будуть насичуватися киснем і огірки стануть швидше рости.
4
пріщіпніте огірки, коли остаточно сформується п'ятий листок. Краще зробити зріз за допомогою гострого ножа. Цим ви дасте стимул до розвитку бічних пагонів.
5
Посадіть на грядки з огірками капусту кольрабі або качанний салат. Ці рослини ефективно захистять огіркові посадки від сильних вітрів, яких вони не люблять.
6
Промульчіруйте грядки з огірками гноєм або перегноєм. Цілком достатньо буде шару завтовшки в три-п'ять сантиметрів.
7
Як можна частіше обприскуйте огірки, особливо в спеку, але тільки теплою водою. Вони за таку процедуру відповідять вам хорошим урожаєм. Спека для огірків згубна. Вона негативно позначається на самих плодах і може спровокувати підвищений появу чоловічих квіток, які не здатні дати врожай.
8
Під час вегетації один раз в 10-15 днів підгодовуйте огірки спеціальними добривами для поліпшення їхнього розвитку і зростання. Втім, цілком зійде і звичайна сечовина - 1 чайна ложка на відро води.
9
Зривайте огірки якнайчастіше, не давайте їм переростать. По-перше, в перерослому вигляді вони не настільки смачні, а по-друге, без зняття вже наявних огірків, нові утворюватися не будуть.