Як зменшити ризик прокісанія супів.

Кожна господиня стикається з проблемою прокісанія супів. Особливо в літній час супи прокисають досить швидко. Як зробити так, щоб супи НЕ прокисають, можна дізнатися в статті.
Вам знадобиться
  • - холодна вода;
  • - столовий оцет;
  • - глиняний посуд.
Інструкція
1
Прокисання супів безпосередньо залежить від інгредієнтів, які входять. Такі продукти та овочі, як томати - томатна паста, часник, квашена (солона) капуста, манка, пшоно, рис, борошняні вироби, можуть посприяти прискоренню процесу скисання супів. Тому, потрібно, як можна менше або взагалі не додавати дані продукти при приготуванні супів.
2
У супі має бути присутнім м'ясо без кістки. Зелень повинна бути попередньо вимитий і висушена, тільки потім можна буде закладати її в суп. Для борщів можна застосувати спосіб зі столовим оцтом. Кілька крапель столового оцту допоможуть зменшити ризик скисання супу.
3
Після приготування супів, потрібно кількість можна залишити, а решту охолодити за допомогою раковини (ванною) і холодної води. потрібно наповнити ванну або раковину холодною водою і поставити каструлю, щоб суп швидше остигав. Періодично потрібно міняти нагріту воду.
4
При охолодженні, кришка на каструлі повинна бути щільно прикрита, щоб не було можливо для потрапляння різного роду бактерій.Обично, в емальованих і алюмінієвих каструлях, суп прокисає швидше. У цьому випадку, суп треба перелити в посуд з глини, фарфору.
5
Перемішувати супи слід тільки сухими приладами, так як при обполіскуванні достатньо однієї краплі водопровідної води, щоб суп прокис.
Зверніть увагу
Не варто залишати суп на плиті, його потрібно прибрати в тінь і прохолодне місце.
Корисна порада
Перемішувати супи тільки сухими столовими приборами.