Як зберегти засмагу після літньої відпустки.

Ви вже з'їздили у відпустку і тепер красується бронзовою засмагою? Дотримуйтесь наших порад, щоб зберегти його подовше.
Інструкція
1
Чи не користуєтеся вибілюючої косметикою. Забудьте про маски для обличчя, до складу яких входять лимон, ромашка і огірок. Ці компоненти відбілюють шкіру. Щоб зберегти засмагу, вибирайте засоби, які включають екстракт обліпихи.
2
Налягайте на вітамін А. Каротин - один з найсильніших природних активаторів та закріплювачів засмаги. Щоб шкіра довше не блідла, включайте в свій раціон абрикоси, морква, помідори, кавун, персики, диню.
3
Мийтеся правильно. Не впадайте в крайнощі, заявляючи »не буду митися, щоб засмага не змити". Митися можна і потрібно, тільки при цьому слід використовувати тільки м'які губки і мочалки, які не так сильно отшелушивают верхній шар шкіри. Якщо загар вам доріг, почекайте місяць-другий з відвідуванням сауни і лазні. При розпарюванні посилюється обмін речовин в тканинах шкіри, вона глибоко очищається, і загар помітно блідне. Крім того, під впливом високих температур зі шкіри виводиться велика кількість вологи. Засмаглою шкіри це нік чого - вона і без того сильно зневоднена.
Корисна порада
Використовуйте народні засоби. Продовжити ефект засмаги можна, протираючи шкіру чаєм, роблячи маски з какао або кави. Хороший в цьому сенсі і настій череди: 8 ст. ложок трави залийте залийте 1 л окропу і залиште під кришкою на 2 години. Протирайте шкіру вранці і ввечері. Зробити шкіру смуглее допоможе морквяна маска: трохи морквяного соку змішайте з 2-3 краплями оливкової олії, нанесіть на шкіру на 15 хв. і змийте.