Правильний догляд і експлуатація посуду з антипригарним покриттям.

Зараз в моді у домогосподарок посуд з антипригарним покриттям. Готувати зручно, їжа не прилипає, потрібна менша кількість рослинних і тваринам масел. Але не кожен знає, як доглядати і як правильно використовувати такий посуд. Рекомендації та поради щодо використання посуду з антипригарним покриттям допоможуть вирішити дану проблему в статті.
Вам знадобиться
  • - дерев'яні або силіконові столові прилади; - М'яка губка; - 4 ст л кухонної солі; - Рослинне масло; - Господарське мило; - Вода.
Інструкція
1
Перед тим як використовувати посуд з антипригарним покриттям, потрібно спочатку підготувати її. Посуд помити м'якою губкою з господарським милом. Добре обполоснути і витерти насухо.
2
Поставити посуд на вогонь, змастити рослинним маслом і трохи прожарити. Вимкнути плиту, дати посуді охолонути і обполоснути. Висушити і можна прийматися готувати.
3
При приготуванні страв, використовувати для перемішування продуктів тільки столовими приборами з силікону або з дерева. Дерев'яні, силіконові ложки і лопатки якраз те, що потрібно. Це запобіжить появі подряпин і збереже антипригарне покриття.
4
Посуд з антипригарним покриттям ні в якому разі не можна відразу після приготування мити. Потрібно дати охолонути посуді і тільки потім слід приступати до миття посуду.
5
Якщо на посуді з'явилися мікротріщини, то тут може врятувати перевірений спосіб: 4 ст л кухонної солі висипати на дно посуду і прожарити на вогні протягом п'яти хвилин. Сіль витягніть збережену вологу з мікротріщин і допоможе уникнути пошкодження покриття.
Зверніть увагу
Не слід залишати на вогні на довгий час порожню посуд. Не слід гарячий посуд відразу мити.
Корисна порада
Не варто мити посуд з антипригарним покриттям щадними засобами. Засоби для такого посуду повинні бути м'якими, для цього ідеально підходить господарське мило. Ніяких металевих щіток і жорстких губок. Це може тільки зіпсувати покриття посуду.