Як вибрати образ для випускного.

Скоро для всіх школярок відбудеться головне в їх житті подія - випускний бал. Для того щоб виглядати надзвичайно в цей день, потрібно врахувати все. Який стиль і образ вам ближче? Давайте спробуємо розібратися.
Інструкція
1
Романтична леді. Для цього образу краще використовувати пастельні відтінки (персиковий, рожевий, бузковий). Пишні і помпезні наряди не підійдуть до романтичного образу. Варто вибирати плаття середньої довжини і без зайвих елементів. Волосся краще зібрати в легку зачіску.
2
Жінка -вамп. Яскрава і зваблива - якщо ви в цих словах знайшли себе, то вибирайте стиль жінки-вамп. Червоний або чорний кольори сукнею підійдуть ідеально. Краще вибрати модель в підлогу. Туфлі на високих підборах і яскравий макіяж - ваші союзники.
3
Принцеса. Якщо ви чекали цього дня все життя і хочете збити всіх з ніг своєю красою, то потрібно вибирати образ казкової принцеси. Пишне, яскраво прикрашене плаття, підійде будь принцесі. Зачіску теж краще зробити пишною і доповнити ободком або шпилькою. Весь образ повинен мерехтіти і викликати захоплення.
4
оригіналка. Якщо ви звикли дивувати і вражати, любите незвично одягатися і вас дістала буденність, то ви - оригіналка. Тут не повинно бути жодних порад, ви самі підберете для себе ідеальний образ. Для прикладу і натхнення докладу незвичайне і цікаве плаття, на мій смак.
Корисна порада
Довіряйте своїм смаком.