Як повернути звук.

При щоденному використанні персонального комп'ютера і операційної системи Windows XP можуть виникнути неприємні моменти, такі, як випадкове пропажа звуку . Як правило, збій в системі не може наступити просто так, завжди є причина. І варіантів цих причин може бути багато. Для того щоб визначити причину відсутності звуку , необхідно перевірити основні настройки драйвера звуку , про які ви можете дізнатися з цієї статті.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows XP, звукова карта, колонки або навушники.
Інструкція
1
Звичайнісінька і, здавалося б, безглузда причина - автоматичне відключення колонок при виключенні комп'ютера. При включенні комп'ютера ви можете забути їх включити. Найчастіше - це і є причиною відсутності звуку .
2
Наступною причиною може бути ураження вірусом драйвера звукової плати. Вірус використовує маскування свого коду під код драйвера. Таким чином, драйвер виявляється вражений і немає звуку .
3
Якщо ви встановили новий драйвер, але він не сумісний з вашим аудіопристроєм - це теж є причиною порожнечі в колонках. Ще один частий випадок - зміна якості звучання аудіо. Приміром, стандарт для композицій MP3 - 44 kHz, а ви поставили значення, яке більше 44 kHz.
4
Для того щоб повернути звук вашій системі, необхідно позбутися від вірусів і інших шкідливих об'єктів. Це можна зробити за допомогою безкоштовного антивірусного комплексу Avast. Серед конкурентів він відрізняється своєю легкістю і практичністю. Легкість полягає в малому обсязі дистрибутива і кількістю пам'яті, яку витрачає програма на виконання своїх функцій.
5
Після перевірки і видалення всіх підозрілих об'єктів зверніться до «Диспетчер завдань". Для цього натисніть правою кнопкою миші на значку «Мій комп'ютер» - «Управління» - «Диспетчер завдань». Якщо який-небудь пристрій функціонує не належним чином, поряд з цим пристроєм з'явиться сигналізує знак. Для цього пристрою необхідно встановити драйвер, який можна взяти з дисків, якими обладнано комп'ютер, або з мережі інтернет.