Як бігати під дощем.

Той, хто з превеликим задоволенням бігає в хорошу погоду, не дуже-то охоче виходить на пробіжку під час дощу. І дарма. Біг під дощем здатний доставити подвійну радість - ви підтримуєте спортивну форму і в той же час насолоджуєтеся чистим, промитим дощовою водою повітрям. Потрібно тільки одягнутися так, щоб не промокнути з голови до ніг.
Інструкція
1
Бігати під дощем можна тільки при наявності правильного обмундирування. У що одягатися для пробіжки залежить від навколишньої температури та інтенсивності опадів. В сліпий літній дощик можна не надягати нічого особливого, залишаючись в звичайних тренувальних речах, які висохнуть, перш ви встигнете дістатися до будинку.
2
Якщо ж на вулиці вітряно, а з неба лише періодично падає пара крапель, вам знадобиться хороша вітровка у вигляді легкої жилетки. Вона збереже тепло тіла, захистивши його від холодного повітря, що залишилися голими руки природним способом запобіжать перегрів організму.
3
Чим холодніше погода і сильніше дощ, тим стрімкіше зростає необхідність в щільній, непромокаючої куртці. Не варто зупинятися на дешевому варіанті, краще трохи переплатити, але взяти якісний одяг, яка не тільки не промокає, але і здатна дихати. В іншому випадку вже через пару сотень метрів ви будете почувати себе, як бані. Зовні мокро від дощу, всередині від поту. Звичайні куртки мало підходять для бігу, як правило вони досить товсті, але якщо нічого іншого під рукою немає, можете спробувати, що з цього вийде.
4
Що ж стосується взуття, мокрих ніг уникнути не вийде. Не надягати ж на пробіжку гумові чоботи, а звичайні кросовки все одно промокнуть в тій чи іншій мірі. Оскільки ноги знаходитимуться в постійному русі, переохолодження вам не загрожує, але будьте готові до мозолів, які легко з'являються при терті взуття про вологу шкіру. Можна заздалегідь наклеїти на вразливі місця водонепроникний пластир, який знизить ймовірність пошкодження ніг.
5
Якщо ви носите окуляри, для бігу під дощем вам знадобиться шапка з великим козирком, наприклад, бейсболка. Вона захистить скла від падаючих крапель, збереже вам видимість шляху, вбереже від маленьких неприємностей на зразок потрапляння ногою в калюжу. І навіть якщо ви володієте відмінним зором, не нехтуйте шапкою в холодну погоду. Мокра голова в поєднанні з низькими температурами сприяє ослабленню імунітету, а значить, і захворіти в зв'язку з цим абсолютно нічого не варто.
Корисна порада
Прийшовши додому відразу ж зніміть з себе мокрі речі і вирушайте під гарячий душ або в ванну. Якщо ж такої можливості немає, ретельно розітріть рушником і переодягніться в сухий одяг.