Як зробити копію ключа. методи виготовлення дублікатів ключів за зліпком.

Ви втратили ключ від квартири, де гроші лежать? Не поспішайте впадати у відчай. У тому випадку, якщо у когось із домашніх залишився другий примірник, ви можете власноруч зробити копію ключа в домашній майстерні.
Вам знадобиться
  • Слюсарні лещата, напилок, надфіль, пластилін
Інструкція
1
Для виготовлення дубліката ключа вам знадобляться відповідні за формою і розміром болванки-заготівки, набір напилків і надфілів, а також навички слюсарного майстерності.
2
Перший спосіб того, як зробити копію ключа, стосується так званих «англійських» плоских ключів. Візьміть заготовку і, акуратно поєднавши з оригінальним ключем, затисніть в слюсарних лещатах.
3
напилком різної форми перетину і розміру послідовно вибирайте метал у заготівлі. При цьому оригінал ключа служить вам своєрідним шаблоном. У спеціалізованій майстерні цей процес виконується на верстаті за лічені хвилини. Не виключено, якщо у вас процес зняття копії ключа займе значно більше часу.
4
Перевірте зроблений вами новий ключ у замку. Якщо він відмикається із зусиллям, ще раз сумістите копію ключа з оригіналом і доведіть копію до пуття. Ця робота вимагає певних навичок поводження зі слюсарним інструментом.
5
Для іншого способу зняття копії з ключа вам буде потрібно пластилін. Візьміть брусок пластиліну із звичайного дитячого набору для ліплення. Оригінал ключа прикладіть до плоскої поверхні пластилінового бруска і втисніть в нього до половини товщини ключа.
6
Переверніть ключ і виконайте те ж саме ще раз, зробивши ключем поглиблення в пластиліні з іншого кінця бруска. Тепер у вас є повноцінний зліпок оригінального ключа. Такий спосіб, до речі, нерідко можна побачити в детективних і шпигунських фільмах.
7
Тепер справа за малим - потрібно за допомогою все тих же слюсарних інструментів привести підходить за розмірами заздалегідь підготовлену болванку у відповідність зі зліпком. Зліпок потрібен для того, щоб час від часу прикладати до нього копію і перевіряти новий ключ на відповідність оригіналу. В ідеалі всі виступи і западини на дублікаті повинні в точності збігатися з «рідними».
8
Копія ключа готова. Перевірте його в замку і постарайтеся більше не втрачати.