Будинки і в подорожі: збираємо ідеальну аптечку.

Літо починається з приємною мрії про море, пляжі, відпочинок за містом або про романтичні міських вечорах. Але разом з мріями в наше життя повертаються пластирі, сонцезахисний крем, алергія і пил. Вирушаючи в подорож або на дачу, ми ретельно продумуємо не тільки гардероб, але і свою аптечку - щоб ніщо не затьмарило відпочинок. Тим, хто знає свої слабкі місця, зазвичай не складе труднощів зібрати правильний набір необхідних коштів, але існують непередбачені ситуації, до яких також слід бути готовим.

Пляж і дача

Вилазки за місто - це кожен раз зустріч з природними явищами, з якими ми рідко стикаємося в місті. На дачі - пил, мошкара, іскри багаття, на пляжі - сонце, вітер і пісок. Все це далеко не повний список небезпек, яким можуть піддаватися наші очі. Часом цілком невинна ситуація, якщо вона вийшла з-під контролю, може призвести до неприємних наслідків. Наприклад, що потрапила в око піщинка, тополиний пух або вітер, що підняв пил, можуть стати причиною мікроцарапінок на поверхні ока або, як правильно її називають - рогівки. Зазвичай така маленька садно на рогівці викликає сильний біль, сльозотеча, світлобоязнь, почервоніння очної поверхні, які тривалий сохраняющееся відчуття присутності стороннього тіла навіть після того, як частинка видалена або самостійно вимилась зі сльозою. Це відбувається, тому що при моргання очей здійснює швидкі кругові рухи, і чужорідне тіло дряпає рогівку.

Більшість таких «поранень» заживає за кілька днів, і прозорість рогівки швидко відновлюється. Але нерідко при недотриманні необхідних заходів, особливо на природі, навіть невелике ушкодження рогівки може призвести до ускладнень.

Зменшити біль, сльозотеча, дискомфорт, пов'язаний з пошкодженням ока, а також знизити ризик запалення допоможе містить декспантенол очної гель « Корнерегель »- засіб першої допомоги при попаданні в око стороннього тіла. Завдяки потрійній дії - епітелізіруется, протизапальну і зволожуючу - він сприяє швидкому загоєнню подряпин на рогівці, полегшує біль і усуває дискомфорт.

Наші супутниці - контактні лінзи

лінзи - одне з найбільш популярних засіб для корекції зору. Постійне вдосконалення технологій привело до розширення асортименту контактних лінз до такого масштабу, що тепер кожен може їх може вибрати з урахуванням своїх індивідуальних особливостей. Лінзи стали порятунком для багатьох людей, що ведуть активний спосіб життя. Однак, як правило, активних людей підстерігає також і безліч небезпек, пов'язаних з подорожами, спортом, туризмом. Якщо під лінзу потрапляє найдрібніша піщинка, смітинка або одягання лінз відбувається в не зовсім підходять з точки зору гігієни умовах, садно рогівки може отруїти все задоволення від відпочинку.

Тому очної гель «Корнерегель» - це засіб першої допомоги для людей, що користуються лінзами під час активного відпочинку.

Збираючись у подорож чи оновлюючи свою домашню аптечку, не забувайте про і здоров'я своїх очей - «Корнерегель» стане вашим універсальним помічником.