Як схуднути повільно, але вірно.

Швидке схуднення рідко дає стійкий результат. До того ж воно може обернутися низкою проблем зі здоров'ям. Щоб схуднути повільно, але вірно (а заодно і безпечно!), Необхідно змінити спосіб життя і плавно перебудувати систему харчування.
Інструкція
1
При надто інтенсивному схудненні організм втрачає в першу чергу воду, вуглеводи і м'язову масу, і лише в невеликій кількості - жир. При різкому обмеженні калорійності раціону спрацьовує захисний механізм: сповільнюється метаболізм і починається активне накопичення жирової тканини «про запас».
2
Все екстремальні системи харчування несуть небезпеку для здоров'я. Низьковуглеводні дієти можуть обернутися виснаженням, занепадом сил, поганим самопочуттям і проблемами з внутрішніми органами. Особливо неефективна «суха» дієта: в цьому випадку вага дійсно знижується, але йде переважно вода, що загрожує зневодненням і, як наслідок, хворобами нирок.
3
На будь-якій дієті важливо стежити за отриманням необхідних вітамінів і мікроелементів в достатній кількості. Причому вітамінні комплекси - це не панацея, вони можуть бути лише доповненням до тих речовин, які надходять разом з їжею. При обедненном раціоні синтетичні препарати просто не засвоюються.
4
Є потрібно тоді, коли цього вимагає організм. При частих і різких скачках ваги велика ймовірність отримати такі ускладнення, як цукровий діабет або серцеві захворювання. Крім того, це несприятливо відбивається на зовнішньому вигляді.
5
Бажаючи худнути повільно, але вірно, відкоригуйте свій раціон. Обмежте жирну їжу, борошняне, солодке, солоне. Повністю відмовлятися від жиру не варто, певна його норма повинна надходити в організм. Бажано при цьому, щоб більшу частину складали рослинні жири, які легше засвоюються і містять незамінні жирні кислоти.
6
Схуднути навряд чи вийде без фізичних вправ, а якщо і вийде, результати важко буде втримати. Заняття фізкультурою прискорюють обмін речовин і сприяють інтенсивнішому спалюванню жирів. До речі, розщеплення жиру продовжується і після навантаження, навіть уві сні.
7
Намагайтеся їсти калорійну їжу в першій половині дня. Вранці та вдень метаболізм прискорений, а до вечора сповільнюється. Тому чим ближче до ранку, тим активніше витрачається енергія, і тим менше її запасається у вигляді жирових відкладень. Зовсім відмовлятися від їжі у вечірній час не стоїть, однак вечеря повинна бути легким і низькокалорійним.