Як змінити пароль Wi-Fi мережі. Як змінити роутер.

Якщо ви підозрюєте когось у тому, що він зламав пароль від вашої бездротової мережі, або просто відчуваєте, що настав час змінити пароль, то ця стаття для вас.
Інструкція
1
Визначте інтерфейс роутера (маршрутизатора) і введіть його в будь-якому браузері. У більшість сучасних роутерів вхід здійснюється через веб-браузер. Роутери мають IP адресу. За допомогою нього можна підключитися до інтерфейсу адміністратора. Наступний список містить IP адреси для найбільш популярних моделей роутерів на російському ринку: Linksys - 192.168.1.1 або 192.168.0.1 DLink - 192.168.0.1 або 10.0.0.1 Apple - 10.0.1.1 ASUS - 192.168.1.1 Buffalo - 192.168.11.1 Netgear - 192.168 .0.1 або 192.168.0.227 Далі з'явиться віконце, в яке необхідно ввести логін і пароль адміністратора. За умовчанням це admin. Якщо при першій установці роутера логін і пароль були вами змінені, то необхідно їх згадати, або знайти їх запис. Якщо вам цього зробити не вдалося, тоді доведеться скинути роутер до заводських установок. Це робиться шляхом утримування кнопки скидання протягом декількох секунд. Якщо і це не допомогло, відвідайте сайт виробника вашого пристрою або ознайомтеся з доданою до нього інструкцією.
2
Зайдіть в розділ «Налаштування безпеки», і переконайтеся, що встановлена остання версія шифрування з доступних. Якщо в налаштуваннях значиться значення WEP, то необхідно змінити його на WPA2. Це остання версія шифрування на момент написання статті. Також можна змінити ім'я бездротової мережі. Найкраще змінити назву мережі за замовчуванням. В іншому випадку мережа буде зламати набагато легше. Тут від вас буде потрібно творчий підхід. Придумайте що-небудь оригінальне.
3
Створіть надійний пароль для бездротової мережі. Тепер вам потрібно ввести пароль для бездротової мережі. Зробіть його якомога більш складним, використовуючи випадкові символи. Чим більше складний пароль, тим важче його зламати.
4
Рекомендується також відключити можливість підключення до роутера по бездротовій мережі. У цьому випадку роутером зможе керувати лише той, хто підключений до нього за допомогою кабелю Ethernet. У цьому випадку ніхто не зможе отримати доступ до налаштувань роутера, не маючи прямого підключення до нього.