Як відкрити свій масажний кабінет. Що потрібно щоб відкрити масажний кабінет.

Ще зовсім недавно масаж робили тільки в лікарнях, клініках або в санаторіях. Тепер масаж роблять у всіх установах і салонах, які спрямовані на оздоровлення та підтримання гарної фізичної форми. Для відкриття особового масажного кабінету не потрібні великі капіталовкладення. Ті кошти, що вкладені в масажний кабінет, дуже швидко окупаються, особливо якщо залучити до роботи відмінних фахівців. Для відкриття масажного кабінету необхідно знати деякі правила відкриття про оснащення обладнанням і про оформлення документів на даний вид бізнесу.
Інструкція
1
Для відкриття масажного кабінету не потрібно ніяких ліцензій. Тільки в разі надання будь-яких терапевтичних послуг крім масажу.
2
Підберіть відповідне приміщення для проведення масажу. Воно повинно розташовуватися на першому поверсі, в жвавому місці міста, бути обладнане краном з холодною і гарячою водою і системою каналізації. Скільки квадратних метрів буде зняте вами приміщення - вирішувати тільки вам. Для роботи однієї масажистки необхідна площа від 10 до 15 квадратних метрів. Залежно від того яка кількість масажисток працюватиме у вашому кабінеті і залежить його площу.
3
Вибравши місце для масажного кабінету, необхідно подумати, який правовий статус будете оформляти ви. Для невеликого бізнесу найкраще підходить правова форма товариства з обмеженою відповідальністю. Його оформлення можна довірити професіоналам або займіться цим самостійно. Підготуйте документи, підіть до нотаріуса, зареєструйте свій бізнес в податковій інспекції та отримайте дозвіл на ведення даного бізнесу. Відкрийте на зареєстроване товариство рахунок у банку.
4
Після того як правова форма ведення бізнесу підготовлена, займіться обладнанням кабінету і підбором персоналу який буде у вас працювати. 30% людей яким потрібний лікувальний масаж готові поїхати куди завгодно аби масаж проводив хороший фахівець. Тому масажистів необхідно знайти хороших. Дайте оголошення в усі засоби масової інформації про підбір персоналу. Процвітати ваш бізнес буде тільки в тому випадку, якщо професіонали будуть хороші. При поганих масажиста не допоможе навіть найсучасніше обладнання та оздоблення приміщення.
5
Близько масажного кабінету обов'язково повинен розташовуватися санвузол. Поставте в кабінеті кількість кушеток по числу одночасно працюючих фахівців. Місце кожного масажиста повинне бути обладнане ширмою. Купіть рушники та масажні масла. Для щоденного прання рушників та простирадл поставте пральну машину. Для рушників та простирадл необхідно обладнати спеціальний шафа. Також має бути місце для роздягання і одягання клієнтів.
6
Для того щоб СЕС дозволило вам почати роботу і в подальшому не було претензій покрийте стіни і підлогу масажного кабінету миються матеріалами. Обробляти їх необхідно щодня зі спеціальними дезінфікуючими засобами.
7
Масажний кабінет можна додатково обладнати спеціальним масажним кріслом.
8
Ціни на обслуговування необхідно встановити прийнятні. Постійних клієнтів заохочувати додатковими знижками та видавати карту постійного клієнта.
9
Постійно давайте рекламу про кабінет в засобах масової інформації. Коли ваш кабінет завоює масову популярність рекламу можна припинити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o-WPLI5z9gQ
Зверніть увагу
Сеанс масажу найкраще проводити в ізольованому теплому приміщенні, температура повітря в якому повинна бути від + 20 до +22 градусів, в іншому випадку пацієнт буде відчувати дискомфорт. Масажний кабінет повинен бути добре освітленим, т. К. При недостатньому освітленні кабінету масажист буде швидко втомлюватися.
Останнім часом люди почали приділяти все більше часу своєму здоров'ю і зовнішньому вигляду. Реагуючи на активний попит, в російських містах почали швидко з'являтися масажні кабінети і SPA- салони , в яких люди можуть не тільки підправити своє здоров'я, але і розслабитися після важкого робочого дня. Для того щоб відкрити власну масажну студію, від вас не потрібно особливих вкладень. Крім того, згідно з прогнозами експертів, хороший салон масажу окупиться вже через пару місяців.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили відкрити салон масажу, то вам потрібно підібрати відповідне приміщення. Згідно зі статистикою, більшість людей відвідують масажні кімнати не за медичними показаннями, а заради задоволення і гарного самопочуття. Таким клієнтам важливо, щоб салон масажу знаходився недалеко від будинку, бажано в сусідньому будинку. Саме тому відкривати масажний кабінет краще в спальному районі і добре, якщо це буде район елітної забудови. Що стосується площі приміщення, то тут все залежатиме від ваших амбіцій. У приміщенні повинна поміститися як мінімум одна кімната для масажних процедур (не надто тісний, інакше відвідувачі будуть почувати себе незатишно), приймальня і кімната адміністратора. Оптимальна площа для масажного салону - 80-100 м?.
2
Другий етап - це підготовка приміщення та закупівля обладнання. Згідно нормам СЕС, стіни кабінету повинні бути покриті або шпалерами, що миються, або плиткою. В салоні масажу повинна обов'язково бути присутнім ванна кімната з санвузлом. На придбання обладнання особливих коштів не потрібно: вам знадобиться пара масажних столів, пара крісел, а також переносний стіл для надання послуг на дому. Крім того, вам необхідно буде акуратно обставити приймальню. Для надання масажних послуг вам будуть потрібні спеціальні масла. Придбати їх можна оптом в спеціальних професійних магазинах.
3
Успіх того чи іншого масажного кабінету в чому залежить від підібраного вами персоналу. Основна увага необхідно приділити підбору масажиста. Хороші масажисти зазвичай ведуть приватну практику, але можуть погодитися на роботу в салоні за хорошу стабільну зарплату. Як варіант - ви можете переманити масажиста з іншого салону за рекомендаціями його клієнтів. Вибираючи масажиста для свого салону, зупиніться на спеціалісті широкого профілю. Чим більшим набором технік володітиме масажист, тим краще, адже один і той же вид масажу швидко набридає клієнтам. Для відкриття салону досить буде відібрати двох зарекомендували себе масажистів, які працюватимуть позмінно. Крім масажистів, не забудьте взяти на роботу адміністратора і бухгалтера, якщо, звичайно, ви не готові взяти на себе ці функції.
4
Щойно салон масажу почне роботу, вам необхідно буде зайнятися його рекламою. Експерти рекомендують повісити над входом помітну вивіску, яка зацікавить жителів сусідніх будинків. Крім того, ви можете розклеїти оголошення на під'їздах навколишніх будинків і розкласти листівки по поштових скриньках. Найефективнішим засобом залучення клієнтів, згідно експертам, є сарафанне радіо.
Корисна порада
- хороший салон масажу окупається через 3-4 місяці; - вартість одного сеансу масажу варіюється від техніки і кваліфікації масажиста; - салон масажу можна поступово розширити до SPA центру або косметологічного салону.