Як намалювати шарж в Adobe Illustrator.

Доклавши мінімум зусиль і часу, ви можете намалювати прекрасний шарж в подарунок другу.
Вам знадобиться
  • Adobe Illustrator, фотографія.
Інструкція
1
Розміщуємо фотографію людини, на якого ви вирішили робити шарж, в Adobe Illustrator. Закріплюємо, щоб фотографія не створювала нам незручностей (ставимо замок в шарах)
2
За допомогою інструменту "перо" малюємо витягнутий трикутник і перетягуємо його в вікно "пензля", Зберігаємо як об'єктна кисть ". Ми створили нову кисть, щоб робити більш витончені лінії. І за допомогою цієї кисті малюємо обличчя людини по фотографії . Все це, зрозуміло, робимо на новому шарі.
3
Так як ми робимо шарж, необхідно перебільшувати деякі частини обличчя. Знаходимо особливості і підкреслюємо їх. У нашому варіанті збільшуємо ніс і розширюємо посмішку, так само робимо зачіску більш пишною і додаємо кучериків.
4
На цьому етапі можна приховати фотографію і продовжувати малювання без неї. Ми робимо швидкий шарж, тому за допомогою олівця (без обведення) накладаємо тіньові плями, райдужну оболонку і зіницю (регулюючи, ступінь прозорості) Волосся заливаємо однорідним кольором і намічаємо більш темним відтінком тіньові моменти.
5
Останній етап. Уточнюємо деталі, додаємо тіні. Прекрасний Марк готовий!
Корисна порада
Чим більше ви приділите увагу деталям, тим більше буде схожість з людиною.