Як очистити комп'ютер від непотрібних файлів. Як очистити ноутбук від непотрібних програм.

Просунуті користувачі знають, що з часом на комп'ютері виникає повна плутанина з файлами. Величезна кількість непотрібних файлів, які можуть бути в декількох копіях. Все це не тільки завантажує фізичну пам'ять комп'ютера, але також впливає на продуктивність. Перевірка на віруси і дефрагментація збільшуються в часі. Тому необхідність очищення комп'ютера очевидна.
Інструкція
1
Багато користувачів вдаються до спеціальних програм з очищення «мотлоху» на комп'ютері . Але це програма, вона не може визначити ступінь важливості того чи іншого файлу для вас, тому в числі віддалених файлів може виявитися потрібні речі. Як відомо хворобу легше попередити, ніж лікувати. Аналогічно і тут. Краще не створювати завалів, ніж їх розгрібати.
2
Починати процедури з очищення комп'ютера слід з плану. Необхідно визначити які види файлів знаходяться на вашому комп'ютері , і створити папки під них. Відразу ж визначте жорстку ієрархію папок. Наприклад, в папці «дозвілля» перебуватимуть папки «Відео» і «Музика». Ніде більше файлів відеозаписів і музиці не повинно бути.
3
Потім приступаємо безпосередньо до очищення. Визначаємо «фронт робіт». Папку за папкою сортуємо файли і видаляємо непотрібні. Після очищення папки видаляємо її. При знаходженні нового виду файлу, створюємо папку під нього. Але якщо це буде одиничний випадок? До того ж можна знайти купу файлів різного формату в невеликій кількості. Для них доцільно створити папку «Інше», «Барахло», «Інші матеріали».
4
Після такої важкої роботи необхідно провести дефрагментацію жорсткого диска. В ідеалі головний каталог диска повинен містити не більше 4-5 папок. Тепер кожен раз, коли у вас буде з'являтися новий матеріал, відразу ж сортуйте його в потрібну папку. Дотримуючись це просте правило, ви назавжди забудете про завалах на вашому комп'ютері і видаленні непотрібних файлів.