Як встановити відеоадаптер.

Одним з найважливіших елементів апаратного забезпечення ПК є відеокарта. Вона призначена для обробки графічної інформації і відображення результатів у вигляді зображення на моніторі. Необхідність встановити відеоадаптер може виникнути при складанні комп'ютера своїми руками або заміні згорілого або морально застарілого обладнання.
Вам знадобиться
  • Відеоадаптер, хрестова викрутка, інсталяційний диск з драйверами
Інструкція
1
Перед заміною пристрою необхідно видалити драйвери від старої відеокарти для впевненості, що не буде конфлікту з новими. Для цього в диспетчері пристроїв по виділеному адаптера необхідно натиснути правою клавішею миші і в меню «Властивості» вибрати вкладку «Драйвер». Потім клацніть мишею по пункту «Видалити». Після видалення драйвера потрібно вимкнути комп'ютер.
2
Тепер можна приступати до вилучення плати відеоадаптера. Після завершення роботи Windows необхідно знеструмити комп'ютер і обов'язково від'єднати всі дроти від системного блоку. Далі відкрийте кришку корпусу і, відкрутивши кріпильний гвинт відеокарти, акуратно вийміть її з гнізда на материнській платі.
3
Наступним дією буде установка адаптера в звільнився слот. Відеокарта повинна встати на своє місце під легким натиском. Тепер залишилося тільки прикріпити за допомогою гвинта пристрій до корпусу і встановити на місце кришку системного блоку. Все - можна приєднувати шнури назад і включати комп'ютер.
4
Після завантаження операційної системи Windows буде виявлено нове обладнання, яке без необхідних драйверів буде працювати некоректно. Для того щоб встановити драйвери, в комплекті з відеокартою знайдіть диск, на якому знаходиться все необхідне програмне забезпечення для правильної роботи обладнання. Встановіть драйвери з диска, після чого бажано оновити їх з інтернету.