Як визначити якість норковій шуби. Як визначити хорошу норкову шубу.

Норковая шуба дарує не тільки тепло і затишок в холодну пору, а й зумовлює статус власниці. Манто з хутра норки - річ знакова і її покупка для жінки не менш важлива, ніж покупка авто для чоловіка. Хутряна шуба, за умови її гарної якості, може прослужити довгі роки.
Інструкція
1
За покупкою шуби краще відправлятися в спеціалізовані магазини і хутряні салони. В них ризик «нарватися» на виріб низької якості набагато нижче, ніж на ринку або в сумнівних магазинах.
2
Щоб визначити якість норковій шуби, піддайте її уважному вивченню. Хутро хорошої якості на дотик буде м'яким, гладким, податливим і обов'язково з густим, щільним підшерстям.
3
Розберіть пальцями волоски хутра і підшерстя і подивіться на колір і якість міздрі. Вона повинна бути світлого кольору, м'якою і еластичною. Темний колір міздрі свідчить про те, що використаний для пошиття шуби хутро старий і довгої шкарпетки від нього очікувати марно.
4
Основним індикатором якості хутра служить дотик. Проведіть долонею по поверхні шубки у напрямку росту ворсу і проти нього. Хутро хорошої якості залишить відчуття шовковистості і м'якості, а ворсинки швидко повернуться в початкове положення. А від хутра неякісного залишиться відчуття щетинистого і ворсинки придбають розпатланий вигляд.
5
Якісні норкові шуби відрізняються тонкою виробленням хутра. Саме м'якістю і ніжністю відрізняється елітна норка від дешевої підробки.
6
Виготовники якісних норкових шуб завжди залишають нижній край підкладки вільним. Якщо край підкладки пришитий, це може свідчити про низьку якість шуби, яке намагаються приховати.
7
Подивіться на виворітну сторону вироблених шкурок і оцініть якість швів. Шкурки між собою повинні бути прострочені, а не склеєні. Зшивна строчка повинна бути рівною, міцною, акуратною - без задирок і махрові.
8
Щоб визначити якість норковій шуби оціните її підкладку. В якісних виробах підкладка зшита з хорошої тканини і ідеально підігнана за розміром.
9
Стійкість забарвлення хутра можна перевірити, провівши по поверхні хутра клаптиком білої тканини, зволоженою водою. Якісна забарвлення не залишить на тканині слідів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5r-nHO02ejk