Як поліпшити настрій: 15 вірних способів.

Настрій мінливе немов вітер. Якщо воно на нулі і ніщо абсолютно не радує, варто спробувати підняти його одним з п'ятнадцяти простих і перевірених способів.
Інструкція
1
Примусьте себе просто посміхнутися, навіть якщо на душі шкребуть кішки. Дослідження вчених показали, що контролюючи свою міміку, ми контролюємо мозок.
2
Якщо вам дозволяє ваша фізична форма, зробіть стійку на голові або руках зі сторонньою допомогою або самі. Кров доллє до голови, мозок значно збагатиться киснем, а емоції стануть в рази жвавіше і яскравіше.
3
Дозвольте собі вилаятися. Вченими доведено, що лайливі слова дійсно допомагають скинути напругу. Виявляється, в результаті якоїсь хімічної реакції головний мозок розслабляється і отримує заряд позитивних емоцій. Так що, якщо поганий настрій, можна не соромитися у виразах.
4
Нестача вітаміну D позначається на нашому самопочутті, у тому числі і на настрої. Навіть неяскраве зимове сонце здатне підвищити настрій. П'ятихвилинна сонячна ванна здатна зробити ваш день!
5
Про антидепресивних властивості шоколаду чув багато хто. У ньому багато магнію, який допомагає розслабитися і зняти напругу, а заодно він сприяє підвищенню рівня фенілетіламіна в нашому організмі. Це саме те саме речовина, яка виробляє організм, коли ми перебуваємо в стані закоханості.
6
Побудьте на самоті. Всього п'ятнадцять хвилин тиші допоможуть вам перезарядити свій настрій, змінивши мінус на плюс. Для цього зовсім необов'язково медитувати, просто посидьте біля вікна з чашкою хорошого чаю.
7
Відправляйтеся в найближчий парк на роликову прогулянку. Якщо немає своїх роликів, їх завжди можна взяти в пункті прокату. Хвилююче відчуття швидкості спровокує вироблення ендорфінів. Від цих «гормонів щастя» і самопочуття значно покращиться, і печаль мине. До речі, заодно під час такої прогулянці ви підтягнете м'язи ніг, себе покажете і на людей подивіться!
8
Заплануйте поїздку в незвідану країну. Для цього загляньте на сайт подорожей і виберіть тур, в який би ви хотіли відправитися. Одне тільки споглядання сонячних фотознімків змусить думати про приємне і подумки почати готуватися до довгоочікуваної відпустки, навіть якщо обставини дозволять відправитися в подорож не дуже скоро.
9
похлюпатися у воді: знайдіть час для походу в басейн, хоча б на годину. Чи треба комусь пояснювати, наскільки освіжають водні процедури? Один заплив або одне заняття аквааеробікою - і настрій помітно підвищиться.
10
Змініть обстановку. Для цього зробите екскурсію по місту, і нехай серед пам'яток будуть кафе, кінотеатр, виставка і обов'язково місце, в якому ви ще ніколи не були.
11
Займіться творчістю, навіть якщо раніше ніколи цього не робили. Повірте, в кожному з нас закладені творчі здібності. Знайдіть свої таланти: спробуйте приготувати кулінарний шедевр, намалювати картину, написати вірш - простіше кажучи, зробіть те, що принесе вам задоволення, і ваш настрій помітно покращиться.
12
Проведіть ревізію в своїй шафі. Приберіть подалі або зовсім позбудьтеся від речей, які ви давно не носили. Або віддайте їх тим, кому вони дійсно можуть стати в нагоді, а самі вирушайте на шопінг, купіть собі обновку.
13
Згадайте про кого-небудь або про що-небудь приємне. Це може бути місце, книжка, людина - не важливо. Головне, щоб ви переключили свою увагу на спогади або захотіли перечитати яку-небудь книгу, зустрітися з хорошою людиною в приємному для вас місці. Цим ви не залишите поганому настрою жодних шансів!
14
Проведіть день з позитивними людьми. Не тільки посиденьки зі старими друзями можуть вплинути на ваш настрій. Спробуйте поринути у зовсім інший для вас співтовариство. Це легко пробудить свіжі емоції та інтереси.
15
Займіться спонтанним сексом. Ваша друга половинка напевно з ентузіазмом підтримає подібну ініціативу. Еротичний масаж і яскраве продовження допоможуть залишити всі переживання позаду.