Як підготувати файл.

У вас зібралася велика кількість цифрових фотографій, і ви збираєтеся їх надрукувати. Перед тим, як віднести фотографії у фотоательє, ви можете їх обробити самостійно. Якщо фотографії зроблені дуже якісно - то їх можна віднести на друк без обробки. Їли ж ви хочете щось поліпшити - ось кілька простих порад про те, що можна зробити.
Вам знадобиться
  • Вам буде потрібно Adobe Photoshop CS - найпопулярніший редактор растрової графіки, що дає можливість виконувати всі основні операції.
Інструкція
1
Відрегулюйте свій монітор, на якому ви будете обробляти фотографії. Доможіться, щоб всі градації яскравості були видні на картинці.
2
Встановіть в настройках Photoshop Edit - Color Setting колірний простір sRGB, інші настройки можна встановити як на поданій ілюстрації.
3
Створіть спеціальну папку і збережіть в неї оригінали своїх фотографій.
4
Відрегулюйте Яскравість і Контраст, це можна зробити по ланцюжку Image - Adjutments - Brightness/Contrast. Це регулювання зробіть на своє око, щоб себе проконтролювати, можна скористатися вікном Histogram.
5
підрегулювати передачу кольору можна по ланцюжку Image - Adjutments - Сolor Balance.
6
Якщо потрібно, додайте різкість Filter - Sharpen - Sharpen/Sharpen more.
7
Щоб откадріровать фотографію скористайтеся опцією Crop Tool. Фото можна обрізати, можна повернути обрізку під будь-яким кутом.
8
Збережіть файл як JPG і віднесіть файл и в найближчу фотолабораторію.
Зверніть увагу
При роботі з розміром фото - не обрізайте занадто багато, пікселів повинно бути не менше 1000х1500 для фотографії 10х15 см.
Корисна порада
Файл потрібно зберегти з максимальною якістю: quality 11-12, Format - Biseline.