Як купити зірку.

Зірка - це один з найоригінальніших подарунків, які залишаються в пам'яті назавжди. Зіркам дозволено привласнювати імена власні, а як приємно буде одержувачу подарунка дивитися в нічне зоряне небо і знати, що одна з зірок носить його ім'я!
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет
  • Телефон
  • Гроші
Інструкція
1
На самому початку, перед тим, як купити зірку , потрібно визначитися з ім'ям для неї. Зірку можна назвати в честь людини, ім'ям або прізвищем. Якщо ж це подарунок директору, то можна зареєструвати ім'я зірки як назва його фірми.
2
Другим кроком потрібно визначитися із зірковою величиною і зі своїми фінансовими можливостями. Від порядкового номера величини залежить вартість зірки. Чим зірка більше, тим, відповідно, вартість покупки буде дорожче.
3
Завершальним кроком буде оформлення замовлення на покупку зірки через спеціалізовані фірми. Замовлення можна зробити або за телефоном, попередньо дізнавшись номер фірми через довідкову службу, або через інтернет. Для цього потрібно в пошуковій системі набрати запит "Як купити зірку ", перейти на сайт фірми, що пропонує такі послуги, і зробити замовлення.