Як переварити поріг самому. переварінням машини.

Пороги автомобіля постійно піддаються негативним зовнішнім впливам. Реагенти, гравій, удари і відколи ушкоджують лакофарбове покриття, а контакт з вологою 9 місяців в році і перепади температур довершують справу - метал іржавіє. Але не варто впадати у відчай! Переварити заржавілий поріг самому під силу кожному.
Вам знадобиться
 • - зварювальний апарат
 • - болгарка
 • - ножиці по металу
 • - наждачний папір або шліфувальні диски (в цьому випадку вам знадобиться дриль або шліфмашина)
 • - автомобільна шпаклівка
 • - гумовий або пластиковий шпатель
 • - респіратор
 • - захисні окуляри
 • - захисні рукавички
 • - нові поріг і підсилювач
 • - автоемаль
 • - лак
 • - грунтовка
 • - краскопульт
Інструкція
1
Зніміть іржавий поріг. Робити це зручно за допомогою звичайної болгарки. Спочатку прорізаємо поріг по шву уздовж стійок автомобіля, потім довершує розпочате за допомогою зубила і молотка.По завершенні необхідно очистити короб, на який кріпиться поріг, від іржі та залишків старого порога. Місця зварювання також необхідно зачистити. Скористайтеся наждачним папером або пройдіться по всіх заіржавілим місцям дрилем з шліфувальною насадкою.
2
Підготуйте підсилювач порога до установки на автомобіль. За допомогою ножиць по металу виріжте виїмки в тих місцях, де підсилювач буде упиратися в стійки автомобіля. Також необхідно проробити технологічні отвори в місцях майбутньої точкового зварювання. Зробити це можна за допомогою тих же ножиць по металу.
3
Встановіть підсилювач порога. Зафіксуйте його на місці за допомогою швидкоз'ємних струбцинах, магнітів або клепок. Після того як підсилювач буде надійно закріплений на своєму майбутньому місці, і ви переконаєтеся, що все зробили і вирізали правильно, приваріть деталь за допомогою точкового зварювання. Застосування цього виду зварювання допоможе уникнути товстих і непривабливих швів, а значить, полегшить їх вирівнювання. Сточите зайвий метал по закінченні зварювальних робіт.
4
Підготуйте до установки новий поріг. З ним слід вчинити так само, як з підсилювачем: вирізати за допомогою ножиць зайвий метал в області стійок, підігнавши поріг до кузова, і проробити технологічні отвори для зварювання. Краю деталі і її передню частину слід злегка загнути всередину, щоб полегшити установку.
5
Приварите заготовку порога. Зафіксуйте поріг таким же чином, як і підсилювач в попередніх кроках. Приварите нову деталь за допомогою точкового зварювання і обробіть шви: їх следет обточити, по можливості покрити антикорозійним складом і зашпатлевать, щоб згладити всі нерівності. Після шпаклівки деталі її слід обшліфувати ще раз.
6
Пофарбуйте нові пороги. Для початку покрийте отшпатлеванную поверхню одним або двома шарами грунтовки. Коли грунтовка висохне, нанесіть на деталь кілька шарів фарби і завершите роботу, покривши повністю висохлу поверхню лаком.
Зверніть увагу
Не варто покривати свіжовстановленому підсилювачі антикорозійним складом до установки власне порогів, тому що склад буде диміти під час наступних зварювальних робіт.
Корисна порада
Багато автолюбителів воліють провести обробку нових порогів антигравійною складом до нанесення лакофарбового покриття, щоб убезпечити автомобіль від камінців, що летять з-під коліс. Однак пам'ятайте, що лакофарбове покриття, нанесене поверх антигравійного складу, буде виглядати менш прівлекательно.Еслі у вас немає зварювального апарату, спробуйте домовитися з майстром-зварювальником про те, що проведете підготовчі роботи і підгонку деталей самі, а його попросите зварити деталі, щоб сеономіть .
Дуже часто негативний вплив навколишнього середовища призводить до корозії металу вашого автомобіля. Це ж викликають тріщини і відколи, якщо їх вчасно не закрити. В кінцевому підсумку доводиться вдаватися до зварювальних робіт, буквально переварюючи автомобіль . Краще звернутися до фахівців, які знають, що і як робити. Однак можна спробувати провести зварювання самостійно.
Інструкція
1
В кожному автомобілі є кілька місць, які покриваються іржею в першу чергу. Якщо корозія почалася з порогів, то необхідно ретельно обробити їх. У кожному разі вам доведеться купити зварювальний апарат, лист заліза або спеціальні пластини товщиною 5 мм, електроди.
2
Щоб вам нічого не заважало, зніміть гумки ущільнювачів та двері. Після цього нанесіть на пороги перетворювач іржі, грунтовку і мастику.
3
Тепер зробіть кілька пластин з металу, обробіть їх поверхню будь-яким знежирюючим засобом і приваріть. Зробити це можна за допомогою поздовжньої зварювання, в результаті якої утворюється суцільний шов. Запам'ятайте, що кінці країв цих пластин повинні розташовуватися посередині стійок. Їх теж треба приварити. Потім обробіть шов наждачним папером, нанесіть розчинник, ґрунтовку, фарбу і лак.
4
Якщо пороги згнили остаточно, не витрачайте сили і час на приварювання додаткових пластин. Краще відразу поміняйте старі деталі на нові, вдавшись до точкової зварюванні.
5
В тому випадку, якщо проблема пов'язана з лопнули стійками, всі місця з тріщинами необхідно зачистити, позбувшись фарби. Після цього знежирте їх і приваріть із зовнішнього боку. На жаль, це не гарантує надійність стійок вашого автомобіля. Таким чином, зміцнити стійки можна за допомогою додаткових пластин, які приварюються зсередини за допомогою поздовжніх швів. По закінченню робіт знежирте стійки, покрийте грунтовкою і нанесіть обрану фарбу і лак.
6
Тріщини на капоті, в дверях і крилах автомобіля переварити досить складно. Справа в тому, що ці елементи ТС дуже тонкі. Під час зварювальних робіт буде порушений баланс, що призведе до викривлення дверей, капота і т.д.
Корисна порада
Запам'ятайте, що перед проведенням будь-яких зварювальних робіт в автомобілі, необхідно привести в порядок бензобак. Зокрема, спустошити і пропарити його.