Гарні зачіски для дівчаток.

Зачіски для дівчаток настільки ж важливі, як і доглянутий і охайний зовнішній вигляд особи або одягу. Ці зачіски не доведеться робити кожен день, і тому юній принцесі можна витрачати на себе набагато менше часу. Це дозволить розподілити вільний час на інші цікаві заняття та ігри.
Вам знадобиться
  • - шпильки,
  • - гребінець,
  • - щітка,
  • - ножиці,
  • - плойка.
Інструкція
1
Зачіска для дівчаток з дуже коротким волоссям без проділу. Зволожите і укладіть пасма тонкої гребінцем. Дочекайтеся, поки не підсохнуть природним чином. Розчешіть щіткою.
2
Зачіска для дівчаток з прямим проділом. Після поділу волосся на проділ закріпіть з кожного боку по 2-3 шпильки на різній висоті. Розчешіть кожен локон окремо.
3
Зробіть проділ зліва. Пасма з лівого боку закрутіть вгору і закріпіть двома шпильками, справа - вниз і зафіксуйте трьома шпильками.
4
Зробіть зачіску дівчинці на довге волосся, підстрижені рівно ножицями. Проділ зробіть праворуч і залиште маленьку - в одну пасмо - чубок. Зліва три прядки закрутіть вгору і закріпіть на одному рівні, праворуч - вниз і теж на одному рівні. Шпильки зніміть, коли волосся просохнуть, через пару годин. Розчешіть таким чином, щоб волосся лягли монолітно.
5
Довге волосся можна зачесати з чола в бік потилиці без проділу. Бічні пасма підкрутіть у вертикальні локони і закріпіть. Хвостик закрутіть в два вертикальних локона.
6
На довге волосся закрутіть по одній прядки з обох сторін від обличчя. Маленьке пасмо у проділу подстригите і закрутіть вертикально.
7
Прядки, що обрамляють обличчя, підстригти трохи коротше інших волосся. «Хвіст» оберніть шкіряним ремінцем, бантом або тоненькою кіскою з частини волосся.