Як відключити динамік.

При будь-яких збоях комп'ютера, при появі проблем у завантаженні системний блок сповіщає про що з'явилися неполадки. Він використовує спікерфон. Ця штука в системному блоці корисна, але деяких користувачів вона виводить з себе. Є програмне забезпечення, яке постійно використовує спікерфон при здійсненні певних дій. Коли робота за комп'ютером йде пізно вночі, звуки цього пристрою змушують нервувати.
Вам знадобиться
  • Редагування системних налаштувань, викрутка.
Інструкція
1
Найдієвіший спосіб в цьому випадку - фізичне відключення даного пристрою. Це робиться таким чином: - обесточьте комп'ютер; - відкрутіть гвинти з бічної стінки системного блоку, використовуючи викрутку; - зніміть бічну стінку системного блоку; - від'єднайте дроти спикерфона від роз'єму на системній платі; - зберіть системний блок.
2
Якщо ви не можете розібрати системний блок (знаходиться на гарантії або це ваш робочий системний блок), то скористайтеся відключенням внутрішнього динаміка , використовуючи «Диспетчер пристроїв». Натисніть правою кнопкою миші на значку «Мій комп'ютер» - пункт «Диспетчер пристроїв» - меню «Вид» - пункт «Показувати приховані пристрої» - «Драйвери пристроїв не Plug and Play» - подвійне клацання по пункту «Beep». У вікні, перейдіть до вкладки «Драйвер» - натисніть на кнопку «Відключити». Після перезавантаження комп'ютера, спікерфон перестане нагадувати про себе.
3
Також можна змінити спосіб оповіщення проблем в системі, не використовуючи спікерфон. Для цього нам знадобиться редактор реєстру. Натисніть меню «Пуск» - виберіть команду «Виконати» - введіть Regedit - натисніть "ОК". У вікні, перейдіть до папки реєстру [HKEY_CURRENT_USERControl PanelSound] - знайдіть параметр Beep - відкрийте його подвійним клацанням миші - змініть значення цього параметра на NO. Після перезавантаження комп'ютера, спікерфон буде відключений.
У пристрої материнської плати є невеликий звуковий динамік, який спрацьовує при появі проблем у пристрої комп'ютера. Деяким користувачам ПК здається, що роль цього пристрою нікчемна в порівнянні з роботою всієї машини. Почасти це так, але в потрібний час він може надати велику послугу.
Вам знадобиться
  • - операційна система Windows XP;
  • - використання аплету «Диспетчер пристроїв».
Інструкція
1
Вбудований динамік найчастіше називається спікером (Speaker), а іноді і біпером (Beeper). За часів появи перших IBM PC він використовувався як основний динамік. Через нього не прослуховували музичні композиції, т.к. звучання колонок істотно різнилася за якістю з аналогами нашого часу.
2
Деякі материнські плати влаштовані таким чином, що при надходженні струму з блоку живлення на вбудований динамік відправляється сигнал, який можна почути при включенні комп'ютера. З часом цей звук набридає, і щоб його позбутися необхідно відключити сам спікер. Це можна зробити як програмно, в запущеній операційній системі, так і вручну, знявши бічну кришку системного блоку.
3
Щоб відключити звучання вбудованого динаміка, необхідно перейти до аплету «Диспетчер пристроїв». Для цього увійдіть в меню «Пуск», натисніть правою кнопкою миші на пункт «Мій комп'ютер». З контекстного меню виберіть пункт «Властивості» або натисніть клавіші Win + Pause Break.
4
У вікні «Властивості системи» перейдіть до вкладки «Обладнання» і натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв». Перед вами з'явиться список пристроїв, які беруть участь в роботі комп'ютера. Натисніть у верхньому меню вкладку «Вид», з відкрився списку виберіть елемент «Показати приховані пристрої».
5
Тепер натисніть на «+» навпроти розділу «Системні пристрої». Зі списку виберіть пункт «Вбудований динамік». Натисніть правою кнопкою миші на ньому і активуйте опцію «Вимкнути».
6
Також є можливість убезпечити свій слух від сигналів динаміка шляхом редагування файлів реєстру. Натисніть клавіші Win + R, введіть команду Regedit та натисніть кнопку "ОК".
7
У вікні рекдатора реєстру знайдіть гілку HKEY_CURRENT_USER \ Control Panel \ Sound в лівій частині програми. У правій частині знайдіть параметр Beep. Якщо такого рядка ви не виявили, створіть її: натисніть правою кнопкою миші у вільному місці і виберіть пункт «Створити», потім виберіть «Строковий параметр» і введіть його назву Beep.
8
Двічі клацніть по недавно створеному параметру, як його значення виберіть No для блокування подачі сигналу.