Як поліпшити вид з вікна.

Не у кожного з нас під вікнами хлюпається море або розташовується чудовий сад з райськими птахами. Жвава магістраль і скупчення індустріально-бетонних монстрів - такий пейзаж, на який змушений щодня милуватися зі своїх вікон типовий міський житель. Між тим, на думку психологів, вид з вікна накладає свій відбиток і на наше життя. Якщо картина за вікном не радує, є багато простих способів виправити це!
Інструкція
1
Спорудіть на вікні полички. Дане рішення допоможе не тільки покращити вигляд з вікна, але і з користю задіяти віконне простір, який у багатьох зазвичай пустує. Полки краще зробити знімними, щоб вони згодом не заважали мити вікна. На них можна поставити різні статуетки або судини з прозорого кольорового скла.
2
Замініть звичайні штори на оригінальні. Повісьте фіранку з намистин, бісеру або кристалів. Такі штори можуть виглядати по-різному: розкішно і дорого, яскраво або по-дитячому наївно. Все залежить від кількості, розміру та дизайну декоративних елементів. Можна замінити звичайну штору на римську з принтом у вигляді мальовничого пейзажу. Зараз існує безліч фірм, які допоможуть зробити таку штору на будь-який смак. Варіантів для її дизайну багато: можна вибрати орнамент або абстракцію, а можна роздрукувати і свій улюблений фотознімок з відпустки. Виберіть будь-яку вподобану картинку і насолоджуйтеся їй скільки душі завгодно замість смутного пейзажу за вікном.
3
Займіться озелененням підвіконня. Якщо звичний вид з вікна наскучив, але на глобальні переробки ви не готові, значить прийшов час прогулятися до найближчого квіткового магазину. Квітучий оазис на підвіконні стане хорошою альтернативою шторам: він спритно прикриє своєю пишною зеленню ненависний пейзаж за віконцем.
4
Візьміть на озброєння декоративні наклейки. На них можуть бути самі різні зображення - від Ейфелевої вежі до гамбургерів. Головний плюс такого декору криється в легкості монтажу. Як тільки один вид з вікна набридне, його можна з легкістю поміняти на інший.
5
Прикрасьте скло написами. Можна написати афоризми, корисні поради або цитати класиків. Дивлячись у вікно, ви будете думати не про розташованому за ним пейзажі, а про сенс прочитаного вислови. Напис можна нанести гуашшю, зубною пастою або фарбами по склу.
6
Замовте вітражі. Останнім часом цей елемент декору був несправедливо забутий. Яскраві "картини" зі шматочків скла стали свого роду анахронізмом. На щастя, зараз дане мистецтво переживає новий підйом. Поспішайте бути в тренді!
Корисна порада
Якщо всі перераховані вище способи вам не допомогли, залишається останнє - взяти і переїхати! Купуючи квартиру "з видом", готуйтеся до великої націнці "за красу", а також до того, що через пару років чудовий пейзаж перед вашим вікном може перекрити черговий бетонний монстр.