Як вибрати дитячий телескоп.

Якщо ваша дитина не на жарт захопився астрономією і просить подарувати йому телескоп, пора задуматися над тим, щоб підтримати хобі малюка. «Дорослі» телескопи досить дороги, а дитячий телескоп зазвичай коштує трохи дешевше. Незважаючи на це, він надасть юному звіздареві прекрасну можливість спостерігати за небом, дізнаватися багато нового і незвіданого. Крім того, дитячі телескопи здатні захопити не тільки дитини, але і його батьків.
Інструкція
1
Не кидайтеся до найдорожчих і «навороченим» моделями. Почніть з простого. Нехай це буде простий дитячий телескоп, в якому і ви, і ваша дитина легко розберетеся. Якщо ваше чадо надовго полюбило заняття астрономією, тоді прийшов час обговорити покупку професійного телескопа для дитини.
2
Загляньте в об'єктив. Принцип вибору телескопа для дитини простий: деталізація об'єктів прямо пропорційна розміру лінзи об'єктива. Об'єктиви всіх телескопів вимірюються як в міліметрах, так і в дюймах. Великі лінзи відкриють погляду невидимі для очей тіла і туманності.
3
Розмір окуляра пов'язаний зі збільшенням телескопа. Для дитини оптимальним буде телескоп зі збільшенням понад 10 крат, телескоп зі збільшенням від 45 крат можна подарувати старшокласнику. Останнє дасть можливість побачити зблизька Місяць.
4
Беріть дитячий телескоп з лінзою Барлоу в комплекті. Вона встановлюється перед окуляром, і збільшення телескопа зростає в 2 рази.
5
В якості першого дитячого телескопа оптимально вибрати 40-90-мл телескоп-рефрактор, більш високі показники роблять вартість дитячих телескопів вище.
6
Дитячий телескопи є не просто полегшеним і спрощеним варіантом дорослого професійного телескопа. Дитячі телескопи ще й безпечні для використання юних астрономів!
Зверніть увагу
Попередьте дитину, що дивитися в телескоп на сонце категорично заборонено. Це призведе до втрати зору.